Birački odbori

SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA

-

SPLIT

Povratak   Ispis
B.M. NAZIV B.M. ČLANOVI BIRAČKOG ODBORA STRANKA PREDLAGATELJ LEGENDA
1 SPLIT
OŠ "POJIŠAN", VIŠKA 12
SNJEŽANA BAŠIĆ PREDSJEDNIK
MAJA VRVILO POTPREDSJEDNIK
LEJLA DAJAK 1.ČLAN
MIRANDA MARASOVIĆ HGS 2.ČLAN
HANIJA TOŠIĆ SDP 3.ČLAN
MATE PAVIĆ SDP 4.ČLAN
NIKOLA RUŠČIĆ HDZ 5.ČLAN
IVANA GABELICA HGS 6.ČLAN
NIVES DUŽEVIĆ SDP 7.ČLAN
SILVANA BAŠIĆ HDZ 8.ČLAN
2 SPLIT
OŠ "POJIŠAN", VIŠKA 12
ANA TONKOVIĆ PREDSJEDNIK
KATARINA BAKIĆ POTPREDSJEDNIK
MATILDA BILIĆ HGS 1.ČLAN
LJUBICA ŠPAR HGS 2.ČLAN
VESNA BAUČIĆ-BOGUNOVIĆ SDP 3.ČLAN
MOJCA MAJIĆ HNS 4.ČLAN
MILANA BUZOV HDZ 5.ČLAN
IVANA NAJEV HGS 6.ČLAN
SLAVKO BANOVAC SDP 7.ČLAN
DOMAGOJ GRGIĆ HDZ 8.ČLAN
3 SPLIT
OŠ "POJIŠAN", VIŠKA 12
ANJA BAŠIĆ PREDSJEDNIK
NINA LETILOVIĆ POTPREDSJEDNIK
LAHOR PRVAN HGS 1.ČLAN
KATARINA BILOĐERIĆ HGS 2.ČLAN
ANTE GALE SDP 3.ČLAN
DINO GAĆINA HNS 4.ČLAN
ANITA TORLAK HDZ 5.ČLAN
PAULINA MAROVIĆ HGS 6.ČLAN
DEA KRSTIČEVIĆ SDP 7.ČLAN
EDI BARAČ HDZ 8.ČLAN
4 SPLIT
GRADSKI KOTAR BAČVICE, VIŠKA 7
VJERAN SIMUNIĆ PREDSJEDNIK
FRANE BAKIĆ POTPREDSJEDNIK
TINA PAVOKOVIĆ HGS 1.ČLAN
PAULA NOVAKOVIĆ HGS 2.ČLAN
DUŠKA ŠIPIĆ SDP 3.ČLAN
LUCIJA DUKA HNS 4.ČLAN
IVANA MIŠERDA HDZ 5.ČLAN
MIRJANA ŠIROVIĆ HGS 6.ČLAN
VLADIMIR LIČINA SDP 7.ČLAN
DORA ČEKO HDZ 8.ČLAN
5 SPLIT
OŠ "POJIŠAN", VIŠKA 12
TONČI BRATOŠEVIĆ PREDSJEDNIK
JUGO KAĆANSKI POTPREDSJEDNIK
MATEA GABELICA HGS 1.ČLAN
TINO KARDUM HGS 2.ČLAN
TATJANA VESELINOVIĆ SDP 3.ČLAN
GORDANA VRDOLJAK HNS 4.ČLAN
MIJO UDOVIČIĆ HDZ 5.ČLAN
MIRNA RIBIĆ HGS 6.ČLAN
DINA GOLIJANIN SDP 7.ČLAN
ANTONIA ZANZE HDZ 8.ČLAN
6 SPLIT
OŠ "POJIŠAN", VIŠKA 12
MERI KATAVIĆ PREDSJEDNIK
MISLAV GUDELJ POTPREDSJEDNIK
VEDRANA GABELICA HGS 1.ČLAN
DUJE VUKIČEVIĆ HGS 2.ČLAN
NEVEN BOGUNOVIĆ SDP 3.ČLAN
JELA MELVAN HNS 4.ČLAN
BARBARA TOŠIĆ HDZ 5.ČLAN
JADRANKA RIBIĆ HGS 6.ČLAN
ANDREA RADIŠIĆ SDP 7.ČLAN
IVAN VRGOČ HDZ 8.ČLAN
7 SPLIT
GRADSKI KOTAR BLATINE-ŠKRAPE, POLJIČKA CESTA 31
IDA JAVORČIĆ PREDSJEDNIK
DINO BREKIĆ POTPREDSJEDNIK
MLADEN MILIĆ HČSP 1.ČLAN
MIRA MOSTARČIĆ HGS 2.ČLAN
LADA PETROŠIĆ SDP 3.ČLAN
MATILDA MATOV SDP 4.ČLAN
ANA MARIA ČONDIĆ-KADMENOVIĆ HDZ 5.ČLAN
ŽANA IVANČIĆ HGS 6.ČLAN
DRAGICA ČEPURKOVSKI SDP 7.ČLAN
MILAN ANIĆ HSU 8.ČLAN
8 SPLIT
GRADSKI KOTAR BLATINE-ŠKRAPE, POLJIČKA CESTA 31
ELVIRA KROLO PREDSJEDNIK
IVAN GRANČIĆ POTPREDSJEDNIK
STIPAN MARASOVIĆ HČSP 1.ČLAN
VESNA RAMLJAK HGS 2.ČLAN
ANAMARIJA JUKIĆ SDP 3.ČLAN
MILENKO JEREMIĆ SDP 4.ČLAN
MARINA IVIĆ HDZ 5.ČLAN
MILAN TOPALUŠIĆ HGS 6.ČLAN
SMILJANA ĐORĐEVIĆ SDP 7.ČLAN
BOŽO DUJMOVIĆ HNS 8.ČLAN
9 SPLIT
OŠ "BLATINE-ŠKRAPE", NA KRIŽICE 2
ANA PRKA PREDSJEDNIK
MAJA MIJIĆ POTPREDSJEDNIK
ANJA BUBIĆ HGS 1.ČLAN
SILVIJA MILIČEVIĆ HGS 2.ČLAN
MAJA ĐORĐEVIĆ SDP 3.ČLAN
MATE GRUBIŠIĆ-ČABO SDP 4.ČLAN
JOSIP ČONDIĆ HDZ 5.ČLAN
NEVENKA MARTINOVIĆ BARNJAK HGS 6.ČLAN
JULIJA KATIĆ HČSP 7.ČLAN
SUZANA KRSTINIĆ SDP 8.ČLAN
10 SPLIT
OŠ "BLATINE-ŠKRAPE", NA KRIŽICE 2
DUJE RAĐA PREDSJEDNIK
IVAN RAĐA POTPREDSJEDNIK
ANTONIJA GLUIĆ HGS 1.ČLAN
IVAN NEJAŠMIĆ HGS 2.ČLAN
MARINA JERKOVIĆ SDP 3.ČLAN
DENI KUKOČ SDP 4.ČLAN
IVANKA ČIPČIĆ HDZ 5.ČLAN
MIRNA ROĐAKOVIĆ HGS 6.ČLAN
IVAN BABAJA HČSP 7.ČLAN
SANJA BARBARIĆ SDP 8.ČLAN
11 SPLIT
OŠ "BLATINE-ŠKRAPE", NA KRIŽICE 2
SANJA MARUNICA PREDSJEDNIK
MARJANA JURIĆ POTPREDSJEDNIK
SANJA UTROBIČIĆ HGS 1.ČLAN
JURE UTROBIČIĆ HGS 2.ČLAN
SANI ANTUNOVIĆ SDP 3.ČLAN
MARTINA MIHALEC HNS 4.ČLAN
ANTONIJA BABIĆ HDZ 5.ČLAN
ANA BARIĆ HGS 6.ČLAN
MARIO NEJAŠMIĆ SDP 7.ČLAN
ANTE MILIĆ HČSP 8.ČLAN
12 SPLIT
OŠ "MANUŠ", VUKOVARSKA 11
MIJO ŠEGVIĆ PREDSJEDNIK
NIKOLINA ROGIĆ POTPREDSJEDNIK
IVANA BURAZIN HGS 1.ČLAN
MARIN ŠOBAJIĆ HGS 2.ČLAN
BRUNA RADIĆ SDP 3.ČLAN
DUJE KLARIĆ SDP 4.ČLAN
ENA MATKOVIĆ HDZ 5.ČLAN
MARINA ZELEMBABA HGS 6.ČLAN
PETAR MARTINIĆ MEŠTRANTE SDP 7.ČLAN
PAULA LAZIĆ HDZ 8.ČLAN
13 SPLIT
DJEČJI VRTIĆ "DUGA", MAŽURANIĆEVO ŠETALIŠTE 12A
JOSIPA KOPILAŠ PREDSJEDNIK
TANJA DANIELOV POTPREDSJEDNIK
IVANA MIŠIĆ HGS 1.ČLAN
MATE ĆURIĆ HGS 2.ČLAN
ANA BOROVINA SDP 3.ČLAN
TADIJA MATIĆ SDP 4.ČLAN
MARINA MATKOVIĆ HDZ 5.ČLAN
ANA ČOVIĆ HGS 6.ČLAN
ĐANI KRSTIČEVIĆ SDP 7.ČLAN
MARIO BLAŽEVIĆ HDZ 8.ČLAN
14 SPLIT
OŠ "BOL", HRVATSKIH ISELJENIKA 10
SLAVICA STOLICA PREDSJEDNIK
SANDRA BARIŠKOVIĆ POTPREDSJEDNIK
LIDIA DOMINOVIĆ HGS 1.ČLAN
MIHAELA RAKUŠIĆ HGS 2.ČLAN
BARBARA DREZGA SDP 3.ČLAN
IDA BUTIRIĆ HNS 4.ČLAN
ANITA BUZOV HDZ 5.ČLAN
NADA MILIĆ HGS 6.ČLAN
VANJA SAMAC SDP 7.ČLAN
LARA ERGIĆ HDZ 8.ČLAN
15 SPLIT
DJEČJI VRTIĆ "LAVANDA", VUKOVARSKA 45
ANA MANDIĆ PREDSJEDNIK
MIA BULJAN POTPREDSJEDNIK
DINO CAKTAŠ HGS 1.ČLAN
ŽELJKO SOLDIĆ HGS 2.ČLAN
SUZANA BAVČEVIĆ SDP 3.ČLAN
MARINO RADMAN SDP 4.ČLAN
NIKOLA NIŽIĆ HDZ 5.ČLAN
MARIN BAKOTA HGS 6.ČLAN
RUŽICA TIČIĆ SDP 7.ČLAN
DOMAGOJ ROIĆ HSU 8.ČLAN
16 SPLIT
DJEČJI VRTIĆ "MASLAČAK", MAŽURANIĆEVO ŠETALIŠTE 36
ANA MUNITIĆ PREDSJEDNIK
KRUNOSLAV ALJINOVIĆ POTPREDSJEDNIK
ŽELJKO PARADŽIK HGS 1.ČLAN
ĐANI KANAJET HGS 2.ČLAN
SONJA KRIVIĆ SDP 3.ČLAN
VINKO KARBONINI SDP 4.ČLAN
PAOLA JELAVIĆ HDZ 5.ČLAN
VIBOR TASLAK HGS 6.ČLAN
ANA TAFRA HČSP 7.ČLAN
ANITA KARGOTIĆ HNS 8.ČLAN
17 SPLIT
"ČISTOĆA" SPLIT, PUT PLOKITA 81
MILJENKO MARINIĆ PREDSJEDNIK
TONI SVILIČIĆ POTPREDSJEDNIK
MARIJANA VLAŠIĆ HGS 1.ČLAN
IVAN PARADŽIK HGS 2.ČLAN
VELJKO GRČIĆ SDP 3.ČLAN
SINIŠA BAČIĆ SDP 4.ČLAN
PETRA SABIĆ HDZ 5.ČLAN
MARTINA PARADŽIK HGS 6.ČLAN
MARIJANA CAREVSKI BALIĆ SDP 7.ČLAN
DRAŽEN RADOVAN HDZ 8.ČLAN
18 SPLIT
DJEČJI VRTIĆ "FRULICA", ULICA SLOBODE 32
ANTE JURANOVIĆ MLADIN PREDSJEDNIK
KRISTINA ĆATIPOVIĆ POTPREDSJEDNIK
ANA SKOKO HGS 1.ČLAN
KATJA SOKOLOV HGS 2.ČLAN
TONĆI GRGURINOVIĆ SDP 3.ČLAN
TONČI VIDAN SDP 4.ČLAN
MAJA KURTOVIĆ HDZ 5.ČLAN
ŠIME LOVRIĆ HGS 6.ČLAN
JUNA ŠKARE SDP 7.ČLAN
TEO KRNIĆ HDZ 8.ČLAN
19 SPLIT
OŠ "BOL", HRAVATSKIH ISELJENIKA 10
RAJANA BULJAN PREDSJEDNIK
MIRNA CAMBJ POTPREDSJEDNIK
BARTUL LOZIĆ HGS 1.ČLAN
MARIN MUCALO HGS 2.ČLAN
BOŽE AGIĆ SDP 3.ČLAN
NEVENA ŠUNJIĆ SDP 4.ČLAN
HELENA MILIĆ HDZ 5.ČLAN
TINA BAJIĆ HGS 6.ČLAN
KRISTINA HRGA SDP 7.ČLAN
NENA RAĐENOVIĆ HDZ 8.ČLAN
20 SPLIT
OŠ "BOL", HRVATSKIH ISELJENIKA 10
ŽIVKA DIMLIĆ PREDSJEDNIK
NENAD PAVLINOVIĆ POTPREDSJEDNIK
ANĐELA LOZIĆ HGS 1.ČLAN
NEVENKA DRAŠKOVIĆ HGS 2.ČLAN
IVANA ČAVALA SDP 3.ČLAN
GORAN PETOVIĆ HNS 4.ČLAN
SANDRA JERKAN HDZ 5.ČLAN
ANTEA CAREV-BOŽIKOVIĆ HGS 6.ČLAN
NENAD RISTIĆ SDP 7.ČLAN
DAMIR KNEŽIĆ HDZ 8.ČLAN
21 SPLIT
OSNOVNA ŠKOLA BOL, HRVATSKIH ISELJENIKA 10
MARICA DANIELOV PREDSJEDNIK
SANKA MEŠTROVIĆ POTPREDSJEDNIK
NINA VUKOVIĆ HGS 1.ČLAN
SRĐAN VRANČIĆ HGS 2.ČLAN
DORIS POPIĆ SDP 3.ČLAN
NENAD ČUKUŠIĆ HNS 4.ČLAN
LIDIJA UJEVIĆ HDZ 5.ČLAN
ŠIME BOJČIĆ HGS 6.ČLAN
ALEKSANDAR CAREVSKI SDP 7.ČLAN
LUKA BABIĆ HDZ 8.ČLAN
22 SPLIT
DJEČJI VRTIĆ "POTOČNICA II", TRŠĆANSKA 35
MARKO BILIĆ PREDSJEDNIK
NIKOLINA VRANIĆ POTPREDSJEDNIK
JOSIPA BILIĆ HGS 1.ČLAN
LOVRE BILIĆ HGS 2.ČLAN
MIRNA PARAĐINA SDP 3.ČLAN
DINKO DRAGIČEVIĆ HNS 4.ČLAN
MATE BAKIĆ HDZ 5.ČLAN
KSENIJA VRANDEČIĆ HGS 6.ČLAN
JASENKA KRUŽIČEVIĆ SDP 7.ČLAN
FRANE PAPIĆ HDZ 8.ČLAN
23 SPLIT
OŠ "BOL", HRVATSKIH ISELJENIKA 10
JURICA PRGOMET PREDSJEDNIK
JAGODA NIKOLIĆ POTPREDSJEDNIK
IVANA IVANČIĆ HGS 1.ČLAN
BRANKA MATKOVIĆ HGS 2.ČLAN
ANJA BONE SDP 3.ČLAN
GABRIELA MARTA AKRAP SDP 4.ČLAN
NORA JURIĆ HDZ 5.ČLAN
LADA ROJE 6.ČLAN
KATARINA KRUŽIČEVIĆ SDP 7.ČLAN
SILVIJA KRKA HDZ 8.ČLAN
24 SPLIT
OŠ "DOBRI", KLIŠKA 25
MICHELE DELIĆ PREDSJEDNIK
MARINA TOMASOVIĆ POTPREDSJEDNIK
MIRELA KLASNETIĆ HGS 1.ČLAN
DRAGICA PUŠIĆ HČSP 2.ČLAN
ANA SKOKANDIĆ SDP 3.ČLAN
IVAN KERUM HNS 4.ČLAN
ANA ROŠČIĆ HDZ 5.ČLAN
SREĆKO MIŠE HGS 6.ČLAN
DARIJA RADIĆ SDP 7.ČLAN
NATALIJA MRĐEN PAJIĆ HDZ 8.ČLAN
25 SPLIT
OŠ "DOBRI", KLIŠKA 25
ANĐELKA NIKOLIĆ PREDSJEDNIK
MARTINA SARIĆ POTPREDSJEDNIK
DAVOR KUMIR HGS 1.ČLAN
BORIS ŠEGVIĆ HGS 2.ČLAN
ANTE ŠENTIJA SDP 3.ČLAN
MAJA MARIJA MATELJAN HNS 4.ČLAN
NIKOLINA ČOGELJA HDZ 5.ČLAN
MAJA VOJKOVIĆ HGS 6.ČLAN
MAJA VIDAN SDP 7.ČLAN
NIKOLA PAJIĆ HDZ 8.ČLAN
26 SPLIT
OŠ "DOBRI", KLIŠKA 25
LUKA PRIBISALIĆ PREDSJEDNIK
LUKA PLAZIBAT POTPREDSJEDNIK
INES TREURSIĆ HGS 1.ČLAN
BRUNO ŠVERKO HGS 2.ČLAN
HRVOJE JELINOVIĆ HDZ 3.ČLAN
OZREN BAKOTIĆ HNS 4.ČLAN
DRAGAN MAMIĆ HDZ 5.ČLAN
LUKA TREURSIĆ HGS 6.ČLAN
VEDRAN LISICA SDP 7.ČLAN
HRVOJE BAŠIĆ HDZ 8.ČLAN
27 SPLIT
OŠ "DOBRI", KLIŠKA 25
IVOR ŠULJIĆ PREDSJEDNIK
ANA PLETIKOSIĆ POTPREDSJEDNIK
MARIJA JUKIĆ HGS 1.ČLAN
IVICA PEKIĆ HGS 2.ČLAN
LUKA JELAVIĆ HDZ 3.ČLAN
ANĐELKA BULJ SDP 4.ČLAN
IVANA STIPANOVIĆ HDZ 5.ČLAN
MARIJA KOVAČEVIĆ HGS 6.ČLAN
FRANE OLUJIĆ SDP 7.ČLAN
ANĐELA VLADOVIĆ HNS 8.ČLAN
28 SPLIT
PARKOVI I NASADI D.O.O., KAVANJINOVA 12
MIA IVANČEV PREDSJEDNIK
BARBARA GABRIĆ POTPREDSJEDNIK
IVAN ĆUKUŠIĆ HGS 1.ČLAN
DOLORES VUKOREPA HGS 2.ČLAN
ANTONIJA PERKUŠIĆ HDZ 3.ČLAN
VICE ŠARIĆ SDP 4.ČLAN
JELENA ŠPAR HDZ 5.ČLAN
ZRINKA VUKOREPA HGS 6.ČLAN
LJILJANA LOLIĆ SDP 7.ČLAN
ANTE IVIĆ HGS 8.ČLAN
29 SPLIT
GRADSKI KOTAR GRAD, ŽIDOVSKI PROLAZ 2
VIŠNJA NOVAKOVIĆ PREDSJEDNIK
PETRA JOSIPOVIĆ POTPREDSJEDNIK
ANAMARIJA SUČIĆ HGS 1.ČLAN
MATILDA SUČIĆ HGS 2.ČLAN
IVICA ETEROVIĆ HDZ 3.ČLAN
VEDRAN BABIĆ SDP 4.ČLAN
MARIJA TORLAK HDZ 5.ČLAN
MARIJANA KAVELJ HGS 6.ČLAN
ANKICA RADELJA SDP 7.ČLAN
NIKOLINA GOLEŠ HGS 8.ČLAN
30 SPLIT
GRADSKI KOTAR GRAD, ŽIDOVSKI PROLAZ 2
MARKO MAROVIĆ PREDSJEDNIK
BOJANA MATOZAN POTPREDSJEDNIK
JURE IVANDIĆ HGS 1.ČLAN
MARIN IVANDIĆ HGS 2.ČLAN
FLORIAN BOŽINOVIĆ HDSSD 3.ČLAN
MANDINA MATIJAŠEVIĆ SDP 4.ČLAN
TOMA RUŽIĆ BOJMETA HDZ 5.ČLAN
IVAN VILIBIĆ HGS 6.ČLAN
EMIL JAKOVČEVIĆ SDP 7.ČLAN
JOSIPA RIBIČIĆ HNS 8.ČLAN
31 SPLIT
OŠ "DOBRI", KLIŠKA 25
KATJA KESIĆ PREDSJEDNIK
DARIJA NAJEV JURAČ POTPREDSJEDNIK
MARTINA PERIĆ HČSP 1.ČLAN
NAĐA TIJARDOVIĆ HGS 2.ČLAN
MARIJANA MARINKOVIĆ HDZ 3.ČLAN
DRAGAN BOROVIĆ HNS 4.ČLAN
NEDILJKO TOMIČIĆ HDZ 5.ČLAN
IRENA GRGIĆ 6.ČLAN
ZORAN DONADIĆ SDP 7.ČLAN
RADOJKA SIRIŠĆEVIĆ HSU 8.ČLAN
32 SPLIT
DJEČJI VRTIĆ "PALČIĆ", OSJEČKA 3
MARIO KERAN PREDSJEDNIK
JOSIPA ČAGALJ ŠKARIĆ POTPREDSJEDNIK
TONI BARTULOVIĆ HGS 1.ČLAN
DARKO PRIZMIĆ HGS 2.ČLAN
KREŠIMIR GILJANOVIĆ HDZ 3.ČLAN
DINO BOROVIĆ HNS 4.ČLAN
SLAVKO BRTIČEVIĆ HDZ 5.ČLAN
MARIN SANADER HGS 6.ČLAN
NIKOLA ALEKSIĆ SDP 7.ČLAN
FRANĆESKA PLEŠTINA HSP 8.ČLAN
33 SPLIT
DJEČJI VRTIĆ "BOSILJAK", OSJEČKA 24
TIHOMIR VRVILO PREDSJEDNIK
RAJKA KRNIĆ POTPREDSJEDNIK
ZRIN DUMANIĆ HGS 1.ČLAN
ANDRO RADONIĆ HGS 2.ČLAN
MARIJA BUDIMIR-BEKAN HDZ 3.ČLAN
IVANA RUŽIĆ SDP 4.ČLAN
IVICA MARKETIN HDZ 5.ČLAN
MONIKA BUTUROVIĆ HGS 6.ČLAN
BORJAN FISTONIĆ SDP 7.ČLAN
ZORANA SKELIN CIPRIJAN HSP 8.ČLAN
34 SPLIT
GRADSKI KOTAR GRIPE, MATICE HRVATSKE 16
VESNA BOROVIĆ PREDSJEDNIK
ANITA DANIELOV POTPREDSJEDNIK
ROKO VILIBIĆ HGS 1.ČLAN
LUKA BEARA HGS 2.ČLAN
MELHIOR ŠTAMBUK HDZ 3.ČLAN
MILICA ROSSO SDP 4.ČLAN
ANDREA BARTULOVIĆ HDZ 5.ČLAN
ANTONELA PIRIĆ HGS 6.ČLAN
LJUBICA MALJIĆ SDP 7.ČLAN
ZDRAVKO JEREMIĆ HSU 8.ČLAN
35 SPLIT
DJEČJI VRTIĆ "MIKI", OSJEČKA 12
ALJOŠA OSTOJIĆ PREDSJEDNIK
MARIN BUTIR POTPREDSJEDNIK
PETRA STAZIĆ HGS 1.ČLAN
SRĐAN RAVLIĆ HGS 2.ČLAN
PETRA BULOVAN HDZ 3.ČLAN
ANDREA BULIĆ SDP 4.ČLAN
IVAN TRIVA HDZ 5.ČLAN
IVAN OSTOJIĆ HGS 6.ČLAN
ANTE GABRIĆ SDP 7.ČLAN
JAŠO VRDOLJAK HNS 8.ČLAN
36 SPLIT
SPORTSKI CENTAR GRIPE, OSJEČKA BB
BRANKA MALTEŽ PREDSJEDNIK
FRANE MATUSINA POTPREDSJEDNIK
MARINA PODRUG HČSP 1.ČLAN
TONI ŠĆEPANOVIĆ HGS 2.ČLAN
IGOR BULOVAN HDZ 3.ČLAN
SRĐANA DRUŠKOVIĆ SDP 4.ČLAN
SILVANA BRTIČEVIĆ HDZ 5.ČLAN
SANJA DELIN HGS 6.ČLAN
MILJENKO GRABAR SDP 7.ČLAN
LUCIJA KRŽELJ HSP 8.ČLAN
37 SPLIT
SPORTSKI CENTAR GRIPE, OSJEČKA BB
STANISLAVA TRGO-HULJEV PREDSJEDNIK
ANAMARIJA BORZIĆ POTPREDSJEDNIK
VESNA PODRUG HČSP 1.ČLAN
LJILJANA ŠĆEPANOVIĆ HGS 2.ČLAN
KATARINA KUKO HDZ 3.ČLAN
MARIJO BREŠKOVIĆ SDP 4.ČLAN
JOŠKO ŠPEH HDZ 5.ČLAN
VILSON ŠĆEPANOVIĆ HGS 6.ČLAN
LUKA ORLANDINI SDP 7.ČLAN
PETRA KRŽELJ HSP 8.ČLAN
38 SPLIT
OŠ "KMAN KOCUNAR", BENKOVAČKA 10
NADA DOBRA PREDSJEDNIK
ELVIRA PAULINOVIĆ POTPREDSJEDNIK
JELENA DADIĆ HČSP 1.ČLAN
MAJA KEGALJ HGS 2.ČLAN
ANTE BOLJAT HDZ 3.ČLAN
DORIS GRANIĆ SDP 4.ČLAN
JOSIP GUDELJ HDZ 5.ČLAN
JAKICA KOZLICA HGS 6.ČLAN
MILAN PAVIČIĆ SDP 7.ČLAN
MISLAV PERIĆ SDP 8.ČLAN
39 SPLIT
OŠ "KMAN KOCUNAR", BENKOVAČKA 10
INES TOMIĆ PREDSJEDNIK
ANTO ANTIĆ POTPREDSJEDNIK
DOMAGOJ DADIĆ HČSP 1.ČLAN
SRĐAN ORŠULIĆ HGS 2.ČLAN
ROBERT BUDIMIR HDZ 3.ČLAN
ZORAN BILJAKOVIĆ HNS 4.ČLAN
ĐOANA ŽUŽA HDZ 5.ČLAN
SINIŠA PRNJAK HGS 6.ČLAN
DUBRAVKA MARIN SDP 7.ČLAN
FRANE PROLIĆ SDP 8.ČLAN
40 SPLIT
OŠ "KMAN KOCUNAR", BENKOVAČKA 10
DAJANA PAVIĆ PREDSJEDNIK
MARICA ĆURKOVIĆ POTPREDSJEDNIK
ANĐELA BAŠIĆ HGS 1.ČLAN
MIRELA BAŠIĆ HGS 2.ČLAN
TONI KAĆUNIĆ HDZ 3.ČLAN
MARIN KOLIĆ SDP 4.ČLAN
ILIJA MILOŠ HDZ 5.ČLAN
LIDIJA JELAVIĆ-MITROVIĆ HGS 6.ČLAN
ANTONIA BUBIĆ HČSP 7.ČLAN
SILVANA ŠIMUNDIĆ BENDIĆ SDP 8.ČLAN
41 SPLIT
OŠ "KMAN KOCUNAR", BENKOVAČKA 10
ŽELJANA BUZOV PREDSJEDNIK
DANIJELA PAVIĆ POTPREDSJEDNIK
MARIJA ŠEŠIĆ HGS 1.ČLAN
DARIJA VAKANTE HGS 2.ČLAN
DRAGO MILOŠ HDZ 3.ČLAN
TONI ŠAŠKOR SDP 4.ČLAN
DUJE MILOŠ HDZ 5.ČLAN
VESELA MATUSINOVIĆ HGS 6.ČLAN
TONĆI VETMA HČSP 7.ČLAN
MIA NEJAŠMIĆ SDP 8.ČLAN
42 SPLIT
OŠ "KMAN KOCUNAR", BENKOVAČKA 10
LUCIJA FABJANOVIĆ PREDSJEDNIK
DARJA KOVAČ POTPREDSJEDNIK
IVANA VLAHOVIĆ HGS 1.ČLAN
DARKO HRSTIĆ HGS 2.ČLAN
JOSIP DODOJA HDZ 3.ČLAN
NIKOLINA KNEZOVIĆ SDP 4.ČLAN
MIA ELEZ HDZ 5.ČLAN
IVANA RADMAN HGS 6.ČLAN
PETAR BUBIĆ HČSP 7.ČLAN
MARTINA MIRIAM KOVAČEVIĆ SDP 8.ČLAN
43 SPLIT
OŠ "KMAN KOCUNAR", BENKOVAČKA 10
TAMARA ILOVIĆ PAVLOVIĆ PREDSJEDNIK
TONĆI ERCEGOVAC POTPREDSJEDNIK
KRISTINA JURIŠIĆ HGS 1.ČLAN
ŽARKO LOZINA HGS 2.ČLAN
PETRA JURKIĆ HDZ 3.ČLAN
MAJA TOPLAK SDP 4.ČLAN
SLAVEN ČAKAR HDZ 5.ČLAN
ZDRAVKA BIUK HGS 6.ČLAN
TAŠENKA MATULOVIĆ SDP 7.ČLAN
ANDRIJANA TUDOR SDP 8.ČLAN
44 SPLIT
OŠ "KMAN KOCUNAR", BENKOVAČKA 10
IVONA PAVIČIĆ PREDSJEDNIK
ANTONIA KRISTIĆ POTPREDSJEDNIK
IVANKA MARASOVIĆ HČSP 1.ČLAN
TEO TADIĆ HGS 2.ČLAN
ANTE PROLIĆ HDZ 3.ČLAN
LEO KAZINOTI SDP 4.ČLAN
DANIJELA RADOŠ HDZ 5.ČLAN
ANTE BIUK HGS 6.ČLAN
MIRKO NEJAŠMIĆ SDP 7.ČLAN
SMILJA MEŠTROVIĆ HNS 8.ČLAN
45 SPLIT
OŠ "KMAN KOCUNAR", BENKOVAČKA 10
SENKA ŠERIĆ PREDSJEDNIK
MAJA MUJAN POTPREDSJEDNIK
KATIJA BABIĆ HČSP 1.ČLAN
JAKOV BARTULOVIĆ HGS 2.ČLAN
ANTONIA MILIĆ HDZ 3.ČLAN
SANDRO AMIŽIĆ SDP 4.ČLAN
IVANA MILIĆ HDZ 5.ČLAN
ANTE DŽAJA HGS 6.ČLAN
DENI BUCAT SDP 7.ČLAN
DRAGICA SOKOLOV SDP 8.ČLAN
46 SPLIT
OŠ "GRIPE", ALOJZIJA STEPINCA 12
VESNA BALEN PREDSJEDNIK
STIPAN CIKOJEVIĆ POTPREDSJEDNIK
MARIN PIVČEVIĆ HČSP 1.ČLAN
JURICA BOROZAN HGS 2.ČLAN
IVICA KUJUNDŽIĆ HDSSD 3.ČLAN
VANJA KALEMBA SDP 4.ČLAN
ANTUN SVILIČIĆ HDZ 5.ČLAN
FRANE DŽAJA HGS 6.ČLAN
STIPE JURIČIĆ SDP 7.ČLAN
FILIP DŽELALIJA HSP 8.ČLAN
47 SPLIT
OŠ "GRIPE", ALOJZIJA STEPINCA 12
ANA VRCA PREDSJEDNIK
NATAŠA SIRIŠČEVIĆ POTPREDSJEDNIK
NIKOLINA PIVČEVIĆ HČSP 1.ČLAN
IGOR DŽAJA HGS 2.ČLAN
DRAGANA TOMIĆ SDP 3.ČLAN
DAVORIN BATISTIĆ HDSSD 4.ČLAN
DENIJA ŽUPA HDZ 5.ČLAN
HRVOJE TOLIĆ HGS 6.ČLAN
ANITA ČUPIĆ SDP 7.ČLAN
SANJA DEDIĆ HSP 8.ČLAN
48 SPLIT
OŠ "GRIPE", ALOJZIJA STEPINCA 12
ŽELJKO ZEKIĆ PREDSJEDNIK
TEA ĆURKOVIĆ POTPREDSJEDNIK
VLADIMIR MILARDOVIĆ HGS 1.ČLAN
ZDRAVKO ĆURKOVIĆ HGS 2.ČLAN
HRVOJE PUPAČIĆ SDP 3.ČLAN
BLANKA DUNATOV 4.ČLAN
NENAD LUETIĆ HDZ 5.ČLAN
NEVENKA IVIĆ HGS 6.ČLAN
MISLAV PETROVIĆ HDZ 7.ČLAN
TINA IVČEVIĆ 8.ČLAN
49 SPLIT
OŠ "GRIPE", ALOJZIJA STEPINCA 12
LJUBICA MEŠTROVIĆ PREDSJEDNIK
DENIS MEŠTROVIĆ POTPREDSJEDNIK
LUKA JELAVIĆ HGS 1.ČLAN
SILVIA DENIĆ HGS 2.ČLAN
ANTE RAJEVIĆ HDSSD 3.ČLAN
MAJA PAVELA HNS 4.ČLAN
IVAN ŠIMUNDIĆ HDZ 5.ČLAN
MARKO IVIĆ HGS 6.ČLAN
ANA DRAGIČEVIĆ SDP 7.ČLAN
DANIJELA MARTINOVIĆ HSP 8.ČLAN
50 SPLIT
OŠ "GRIPE", ALOJZIJA STEPINCA 12
NIVES MILETIĆ PREDSJEDNIK
TONI NEVEŠČANIN POTPREDSJEDNIK
MARIJA GALE HGS 1.ČLAN
MIRELA GALIĆ HGS 2.ČLAN
ANTE ŽIVKOVIĆ HDZ 3.ČLAN
NIKOLA ANTIČEVIĆ SDP 4.ČLAN
MARIJA PAJDEK HDZ 5.ČLAN
ERNESTO JUSTINBERG HGS 6.ČLAN
TILDA JOSIPOVIĆ SDP 7.ČLAN
JAKOV MARUŠIĆ HSP 8.ČLAN
51 SPLIT
OŠ "GRIPE", ALOJZIJA STEPINCA 12
MIRANDA POLETTO PREDSJEDNIK
DANIJELA SVILIČIĆ POTPREDSJEDNIK
ANDREA ROŽIĆ HGS 1.ČLAN
VOJISLAV DRAGIČEVIĆ HGS 2.ČLAN
PETAR LJUBIČIĆ HDZ 3.ČLAN
IVICA RADELJA SDP 4.ČLAN
TONI KALEBIĆ HDZ 5.ČLAN
IVANA VUKIČEVIĆ HGS 6.ČLAN
NATAŠA CIPCI SDP 7.ČLAN
KRISTJAN RUŠČIĆ HDZ 8.ČLAN
52 SPLIT
POMORSKA ŠKOLA, ZRINSKO FRANKOPANSKA 36
MARIN TRAMONTANA PREDSJEDNIK
MARINA JURČIĆ POTPREDSJEDNIK
MARIN TITLIĆ HGS 1.ČLAN
NIVES JELIČIĆ HGS 2.ČLAN
MAROJE MIJIĆ HDZ 3.ČLAN
GORDANA MILAT SDP 4.ČLAN
JELENA EFENDIĆ HDZ 5.ČLAN
LUCIJAN JURIN HGS 6.ČLAN
LUKA GRABAR SDP 7.ČLAN
LJUBICA MARJANOVIĆ HSP 8.ČLAN
53 SPLIT
OŠ "SKALICE", PUT SKALICA 18
MIJA ŠUTO PREDSJEDNIK
IVANA KANAZIR POTPREDSJEDNIK
DUJE BUZDOVAČIĆ HČSP 1.ČLAN
MIRELA AKRAP HGS 2.ČLAN
IVA BATINIĆ HDZ 3.ČLAN
VIŠNJA BOBAN SDP 4.ČLAN
EMIL ŠKARE HDZ 5.ČLAN
ANA KOSTOVIĆ HGS 6.ČLAN
JULIJANA KARBONINI SDP 7.ČLAN
INES JAKŠIĆ 8.ČLAN
54 SPLIT
OŠ "SKALICE", PUT SKALICA 18
SILVIJA KOVAČIĆ PREDSJEDNIK
MAJA TRAMONTANA POTPREDSJEDNIK
MAROJE LEŠINA HGS 1.ČLAN
VJERA ANTONIJEVIĆ HČSP 2.ČLAN
ĐURĐICA UDILJAK HDZ 3.ČLAN
NIVES JOZIĆ HNS 4.ČLAN
ZLATA KRSTULOVIĆ HDZ 5.ČLAN
NIKOLINA JURIČEV-IVIN HGS 6.ČLAN
ANITA JURIŠIĆ SDP 7.ČLAN
JOŠKO ELEZ 8.ČLAN
55 SPLIT
DJEČJI VRTIĆ "VESELI DANI", STARČEVIĆEVA 32
NELA MILJAS PREDSJEDNIK
DARIO BOSANČIĆ POTPREDSJEDNIK
NAĐA BEGO HGS 1.ČLAN
NENAD BEGO HGS 2.ČLAN
LJUBICA PERAICA HDZ 3.ČLAN
PETAR PARAĐINA SDP 4.ČLAN
LUCIJA MIHANOVIĆ HDZ 5.ČLAN
LUCIJA ROJE HGS 6.ČLAN
ŽELJKO KRNIĆ SDP 7.ČLAN
VESNA BATINIĆ 8.ČLAN
56 SPLIT
OŠ "SKALICE", PUT SKALICA 18
JAGODA MIHOJEVIĆ PREDSJEDNIK
ZDRAVKA ŠIMIĆ POTPREDSJEDNIK
VICE BUZDOVAČIĆ HČSP 1.ČLAN
MARINA JELIĆ HGS 2.ČLAN
EMANUELA PERLAIN HDZ 3.ČLAN
KATARINA GRANIĆ HNS 4.ČLAN
VEDRANA HAJDIN HDZ 5.ČLAN
MARIO ROMAC HGS 6.ČLAN
SONJA JURJEVIĆ SDP 7.ČLAN
SRĐANA DONADIĆ SDP 8.ČLAN
57 SPLIT
POMORSKA ŠKOLA, ZRINSKO-FRANKOPANSKA 36
TONI MEŠTROVIĆ PREDSJEDNIK
ZORAN MRATINIĆ POTPREDSJEDNIK
JOSIPA BEŠLIĆ HGS 1.ČLAN
PETAR BEŠLIĆ HGS 2.ČLAN
MARIN RUBIĆ HDZ 3.ČLAN
ZORICA CIVADELIĆ HNS 4.ČLAN
ANDRIJA KATIĆ HDZ 5.ČLAN
ANKICA VILIBIĆ HGS 6.ČLAN
MARIO KUTLEŠIĆ HČSP 7.ČLAN
KATJA LISICA SDP 8.ČLAN
58 SPLIT
DJEČJI VRTIĆ ČAROBNI PIANINO, TERZIĆEVA 9
SAŠA BEADER PREDSJEDNIK
MARINA LJUBETIĆ POTPREDSJEDNIK
KRISTINA BITANGA HGS 1.ČLAN
IVAN ŠULJUG HGS 2.ČLAN
MIA RADIĆ HDZ 3.ČLAN
PETRA LUKIĆ HNS 4.ČLAN
DIANA MATKOVIĆ HDZ 5.ČLAN
MARKO ČAGALJ HGS 6.ČLAN
DAVORKA GRABAR SDP 7.ČLAN
MISLENA TASLAK 8.ČLAN
59 SPLIT
ZGRADA STANOUPRAVE, MIKE TRIPALA 6
MIRAN BULJAN PREDSJEDNIK
OZREN PARUNOV POTPREDSJEDNIK
TOMISLAV ĆURIĆ HGS 1.ČLAN
DOLORES ĆURIĆ HGS 2.ČLAN
RINA LISTEŠ 3.ČLAN
VEDRAN BUDIMAC SDP 4.ČLAN
MIROSLAVA RADIĆ HDZ 5.ČLAN
KARLA PERKOVIĆ HGS 6.ČLAN
TONĆI PETRINOVIĆ SDP 7.ČLAN
DINO PIVAC HNS 8.ČLAN
60 SPLIT
OŠ "SKALICE", PUT SKALICA 18
EMIL TRAMONTANA PREDSJEDNIK
MARIJA TRAMONTANA POTPREDSJEDNIK
JASMINA ŠAFARIĆ HGS 1.ČLAN
KATARINA MADUNIĆ HGS 2.ČLAN
ŽELJKO VULAS HDZ 3.ČLAN
DARIO BOBAN SDP 4.ČLAN
BOŽENKA KATIĆ HDZ 5.ČLAN
MERI JONJIĆ HGS 6.ČLAN
MARIJA PRANČIĆ HSU 7.ČLAN
VESELJKO PIVAC HNS 8.ČLAN
61 SPLIT
GIMNAZIJA "VLADIMIR NAZOR", ZAGREBAČKA 2
SUZANA PULJIZ PREDSJEDNIK
ZLATAN GUSIĆ POTPREDSJEDNIK
MARIJA ČUGURA HGS 1.ČLAN
ZRINKA ČUGURA HGS 2.ČLAN
EMI FRANIĆ HDZ 3.ČLAN
ZORAN SLUGAN SDP 4.ČLAN
LEAN KEZIĆ HDZ 5.ČLAN
TANJA SINOVČIĆ HGS 6.ČLAN
MARINA BLAŽEVIĆ SDP 7.ČLAN
DEANA SAŠA SMOLČIĆ 8.ČLAN
62 SPLIT
DJEČJI VRTIĆ "MALA SIRENA", KNEZA VIŠESLAVA 24
SANDA BRZICA PREDSJEDNIK
MAGDALENA ROGULJIĆ POTPREDSJEDNIK
BORNA PENJAK HGS 1.ČLAN
IRIS BATINIĆ HGS 2.ČLAN
MATEA TOMIČIĆ HDZ 3.ČLAN
FEĐA BONE SDP 4.ČLAN
STIPE TOMIČIĆ HDZ 5.ČLAN
ZVONIMIR ROIĆ HGS 6.ČLAN
AIRA DUČIĆ SDP 7.ČLAN
VALENTINA MARETIĆ 8.ČLAN
63 SPLIT
GIMNAZIJA "VLADIMIR NAZOR", ZAGREBAČKA 2
DINO DOLJANIN PREDSJEDNIK
MIRJAM BRČIĆ POTPREDSJEDNIK
ANKA ČOGELJA HGS 1.ČLAN
DUJE BEBIĆ HGS 2.ČLAN
IGOR DORIĆ HDZ 3.ČLAN
SENKA KAPITANOVIĆ SDP 4.ČLAN
LARA NIKOLIĆ HDZ 5.ČLAN
BOŽE ŠARIĆ HGS 6.ČLAN
ANA BURAZIN HČSP 7.ČLAN
TOMISLAV MATIJAŠEVIĆ SDP 8.ČLAN
64 SPLIT
OŠ "LUČAC", OMIŠKA 27
IGOR ŠULJIĆ PREDSJEDNIK
JOSIP STIPIĆ POTPREDSJEDNIK
IVANA JURANOVIĆ HGS 1.ČLAN
NEVEN ĆATIPOVIĆ HGS 2.ČLAN
HRVOJE ĆATIPOVIĆ HDZ 3.ČLAN
GORDANA KNEZOVIĆ SDP 4.ČLAN
SMILJANA BABIĆ HDZ 5.ČLAN
ANTONIO ROŠČIĆ HGS 6.ČLAN
TANJA KUZMANIĆ SDP 7.ČLAN
NINA KLEMEN HNS 8.ČLAN
65 SPLIT
OŠ "LUČAC", OMIŠKA 27
TONI BULJAN PREDSJEDNIK
ELEONORA VIŠIĆ POTPREDSJEDNIK
IVANKA ĐURĐEVIĆ HGS 1.ČLAN
PETRA KABIĆ HGS 2.ČLAN
EMILIJA TOMIČIĆ HDZ 3.ČLAN
ANTUN DUŽEVIĆ SDP 4.ČLAN
SANJA BABIĆ HDZ 5.ČLAN
JULIJA CIVADELIĆ HGS 6.ČLAN
MERI KRALJ SDP 7.ČLAN
JURICA DAMIĆ 8.ČLAN
66 SPLIT
GIMNAZIJA "VLADIMIR NAZOR", ZAGREBAČKA 2
INES TRGO PREDSJEDNIK
ŽARKO MATIJEVIĆ POTPREDSJEDNIK
MARIJANA ŠAKIĆ HGS 1.ČLAN
MATEA BABIĆ HGS 2.ČLAN
RATKO BUBLE HDZ 3.ČLAN
MIRA PREBANDA SDP 4.ČLAN
DUBRAVKA JURČEVIĆ HDZ 5.ČLAN
SVJETLANA BABIĆ HGS 6.ČLAN
TIHANA BUDIŠIN SDP 7.ČLAN
MARIN REBIĆ HSP 8.ČLAN
67 SPLIT
GRADSKI KOTAR LUČAC-MANUŠ, OMIŠKA 14
MARIJA LJUBIĆ PREDSJEDNIK
MARIJANA GUSIĆ POTPREDSJEDNIK
KREŠIMIR ŠETKA HGS 1.ČLAN
FRANO PETRIČEVIĆ HGS 2.ČLAN
LJUBICA MLIKOTIĆ HDZ 3.ČLAN
MARINO CIVADELIĆ HNS 4.ČLAN
JULIJA BOŽIĆ-KUDRIĆ HDZ 5.ČLAN
RADOSLAV ĐUDERIJA HGS 6.ČLAN
VERA GAĆE SDP 7.ČLAN
IVAN ŽAJA HSP 8.ČLAN
68 SPLIT
GRADSKI KOTAR "MEJE", NJEGOŠEVA 1A
ANKA TIJARDOVIĆ PREDSJEDNIK
NADA MILOVČIĆ POTPREDSJEDNIK
EMILA KNEZOVIĆ HGS 1.ČLAN
LOVRE ŠTAMBUK HGS 2.ČLAN
MISLAV MARTINOVIĆ 3.ČLAN
DRAGAN MARTINOVIĆ SDP 4.ČLAN
ZRINKA PETROVIĆ HDZ 5.ČLAN
NEDILJKO KUIĆ HGS 6.ČLAN
TINA LJUBENKOV SDP 7.ČLAN
MILAN ĐURIĆ SDP 8.ČLAN
69 SPLIT
OŠ "MEJE", S. GUNJAČE 1
IVANA JADRIJEVIĆ PREDSJEDNIK
VESNA ANĐELIĆ POTPREDSJEDNIK
MARIJA MUSTAPIĆ HGS 1.ČLAN
TATJANA DUJMOVIĆ HGS 2.ČLAN
KARMEN HORVATIĆ HDZ 3.ČLAN
PJERO BARANOVIĆ HNS 4.ČLAN
PAOLA JUKIĆ HDZ 5.ČLAN
DANICA VUKAŠIN HGS 6.ČLAN
MAJA REIĆ SDP 7.ČLAN
JELENA PAVLIŠA SDP 8.ČLAN
70 SPLIT
OŠ "MEJE", S GUNJAČE 1
IVAN PENOVIĆ PREDSJEDNIK
MLADEN SMOLJO POTPREDSJEDNIK
JOSIP DUBOKOVIĆ HGS 1.ČLAN
SENIJA JURČIĆ HGS 2.ČLAN
LINDA LEŠIĆ HDZ 3.ČLAN
VINKA ĐURĐEVIĆ HNS 4.ČLAN
STIPICA ČIKEŠ HDZ 5.ČLAN
IVNA MARINKOVIĆ HGS 6.ČLAN
SRĐANA FREDOTOVIĆ SDP 7.ČLAN
DANILO TREBJEŠANIN SDP 8.ČLAN
71 SPLIT
DJEČJI VRTIĆ "KAŠTELET", T. P. MAROVIĆA 4
JERKA DŽOLIĆ PREDSJEDNIK
DANKA POPOV POTPREDSJEDNIK
ANAŽ ŠARIĆ HGS 1.ČLAN
KARLO ŠIKIĆ HGS 2.ČLAN
SANDRA ŠTAMBUK HDZ 3.ČLAN
ŽELJKO NEVEŠĆANIN SDP 4.ČLAN
ANTEO VUKMAN HDZ 5.ČLAN
DANIELA KUIĆ HGS 6.ČLAN
MEVLIJA IŠTVANIĆ SDP 7.ČLAN
RANKO TREBJEŠANIN SDP 8.ČLAN
72 SPLIT
OŠ "MERTOJAK", DOVERSKA BB
IVAN MARUŠIĆ PREDSJEDNIK
SANDRA PERIĆ POTPREDSJEDNIK
VANDA MILAS HGS 1.ČLAN
NEVEN SILIĆ HČSP 2.ČLAN
STIPE OJDANIĆ HDZ 3.ČLAN
MIRO JURJEVIĆ SDP 4.ČLAN
IVONA BEKAVAC HDZ 5.ČLAN
PETRA MEŠTROVIĆ HGS 6.ČLAN
EMILIJA VARKAŠ HSP 7.ČLAN
MIRELA ŠARIĆ HSP 8.ČLAN
73 SPLIT
OŠ "MERTOJAK", DOVERSKA BB
MATEA LONČAR PREDSJEDNIK
SANJA CVITANOVIĆ POTPREDSJEDNIK
GORANKA JURIĆ HGS 1.ČLAN
NIVES DŽELALIJA HGS 2.ČLAN
MARIJA PETRIČEVIĆ HDZ 3.ČLAN
MARINA BOJIĆ SDP 4.ČLAN
JORDANA BOLANČA HDZ 5.ČLAN
TONKO VILIBIĆ HGS 6.ČLAN
IVANA FISTANIĆ HČSP 7.ČLAN
TEO JAKOVČEVIĆ SDP 8.ČLAN
74 SPLIT
OŠ "MERTOJAK", DOVERSKA BB
MARINA BOSNIĆ PREDSJEDNIK
ANTONIO ZOROTOVIĆ POTPREDSJEDNIK
SANJA BIUK HGS 1.ČLAN
SLAVKA VUKASOVIĆ HGS 2.ČLAN
LUKA BAKOTA HDZ 3.ČLAN
SONJA ŽIVKOVIĆ SDP 4.ČLAN
MARIJANA BLAŽEVIĆ HDZ 5.ČLAN
MARKO JURČIĆ HGS 6.ČLAN
IVAN FRANE ROGULJ HČSP 7.ČLAN
GORAN JAVORČIĆ SDP 8.ČLAN
75 SPLIT
OŠ "MERTOJAK", DOVERSKA BB
INES KURTOVIĆ PREDSJEDNIK
ANA DUJAM POTPREDSJEDNIK
MIRKO BUZOV HGS 1.ČLAN
ANITA BABIĆ HGS 2.ČLAN
DRAGICA RAGUŽ HDZ 3.ČLAN
ANTONIJA BOGDANIĆ SDP 4.ČLAN
NIKOLA JURIĆ HDZ 5.ČLAN
ANTE MATAS HGS 6.ČLAN
IVAN MATE BLAŽEVIĆ HČSP 7.ČLAN
MILENKO ŠKARIČIĆ HNS 8.ČLAN
76 SPLIT
OŠ "MERTOJAK", DOVERSKA BB
MARIJA DELIĆ PREDSJEDNIK
ALEKSANDRA DELIĆ POTPREDSJEDNIK
NINO RADIĆ HGS 1.ČLAN
MIRJANA RADIĆ HGS 2.ČLAN
MAJA VRBAT HDZ 3.ČLAN
ANITA GVOZDIĆ SDP 4.ČLAN
MARKO ČALJKUŠIĆ HDZ 5.ČLAN
MILAN BATINIĆ HGS 6.ČLAN
PETAR DUVNJAK SDP 7.ČLAN
ANA HRGA 8.ČLAN
77 SPLIT
OŠ "MERTOJAK", DOVERSKA BB
AIDA DRINJAKOVIĆ PREDSJEDNIK
MERIEN ILIĆ POTPREDSJEDNIK
SANDRA BOTIĆ HGS 1.ČLAN
DIJANA MRŠE HGS 2.ČLAN
DAMIR BILANDŽIĆ HDZ 3.ČLAN
VESNA BUŽANČIĆ SDP 4.ČLAN
MILE KULUŠIĆ HDZ 5.ČLAN
LUKA BATINIĆ HGS 6.ČLAN
TANJA BAKOTA SDP 7.ČLAN
JAKŠA JUKICA HSP 8.ČLAN
78 SPLIT
OŠ "PLOKITE", SLAVONSKA ULICA 13
KATIJA ČUKUŠIĆ PREDSJEDNIK
ANA BAČIĆ POTPREDSJEDNIK
SILVANA PRALIJA HGS 1.ČLAN
ANA MIKULIĆ HGS 2.ČLAN
TOMISLAV VRDOLJAK HDZ 3.ČLAN
VESELKO JELINIĆ SDP 4.ČLAN
SILVANA ROKNIĆ HDZ 5.ČLAN
VALENTINA VRGOČ HGS 6.ČLAN
MAJA MILOVAC SDP 7.ČLAN
ALEM HINIĆ HSU 8.ČLAN
79 SPLIT
OŠ "PLOKITE", SLAVONSKA ULICA 13
KARMEN MUJAN PREDSJEDNIK
IRIS BULJAN POTPREDSJEDNIK
MARIN DOMLJANOVIĆ HGS 1.ČLAN
DRAGAN KRPO HGS 2.ČLAN
VIKTORIJA GAVRANIĆ HDZ 3.ČLAN
LEANA VRDOLJAK WEISS HNS 4.ČLAN
ANĐELA BARTULIĆ HDZ 5.ČLAN
SENKA ČULIĆ HGS 6.ČLAN
VESNA KATIĆ SDP 7.ČLAN
MATE TUCAK HSP 8.ČLAN
80 SPLIT
OŠ "PLOKITE", SLAVONSKA ULICA 13
ANITA DAVORKA KRUŽIČEVIĆ PREDSJEDNIK
EDI BOBAN POTPREDSJEDNIK
LJUBO KATUŠIĆ HGS 1.ČLAN
KATARINA BULE HGS 2.ČLAN
SLAVA PETRIĆ HDZ 3.ČLAN
MARIJO VRDOLJAK HNS 4.ČLAN
KLARA PETRIĆ HDZ 5.ČLAN
FRANE PENOVIĆ HGS 6.ČLAN
TONI VLADISLAVIĆ SDP 7.ČLAN
JOSIPA BULOVIĆ HSP 8.ČLAN
81 SPLIT
OŠ "PLOKITE", SLAVONSKA ULICA 13
SLAVKO ERKIĆ PREDSJEDNIK
IVAN TOKIĆ POTPREDSJEDNIK
MARIN CAREVIĆ HGS 1.ČLAN
ZRINKA LUKIĆ HGS 2.ČLAN
STJEPAN ŽUNIĆ HDZ 3.ČLAN
JURICA ŠITUM HNS 4.ČLAN
NORA KULIĆ HDZ 5.ČLAN
ELENA PALADIN HGS 6.ČLAN
JELENA MATKOVIĆ SDP 7.ČLAN
SLAVICA ČIZMIĆ SDP 8.ČLAN
82 SPLIT
DOM UMIROVLJENIKA, VUKOVARSKA 75A
BOŽO PERIĆ PREDSJEDNIK
BRANKA ČULUM POTPREDSJEDNIK
MARKO DRLJE HGS 1.ČLAN
ZDENKA MAJIĆ HGS 2.ČLAN
ANTE LELAS HDZ 3.ČLAN
MARINA JANJIĆ SDP 4.ČLAN
ROSA PLETIKOSIĆ HDZ 5.ČLAN
MIROSLAV MAJIĆ HGS 6.ČLAN
FRANCISKA VRDOLJAK SDP 7.ČLAN
SILVIJA POPOVIĆ HSP 8.ČLAN
83 SPLIT
OŠ "PLOKITE", SLAVONSKA ULICA 13
IVANA TOUSSAINT PREDSJEDNIK
SILVANA RADMAN POTPREDSJEDNIK
IVAN JURKO HGS 1.ČLAN
DARKO KAPOVIĆ HGS 2.ČLAN
LOVRE BOROVAC HDZ 3.ČLAN
MARINA ŠITIĆ SDP 4.ČLAN
LJUBICA BOBAN HDZ 5.ČLAN
IVANA KAPOVIĆ HGS 6.ČLAN
EMILIJA KOLIĆ SDP 7.ČLAN
IVANA PODRUG HSP 8.ČLAN
84 SPLIT
OŠ "PUJANKE", PUJANKE BB
ANTE SIRIŠČEVIĆ PREDSJEDNIK
LILJANA MAJIĆ POTPREDSJEDNIK
STIPE MODRIĆ HGS 1.ČLAN
HRVOJE VRDOLJAK HGS 2.ČLAN
ZORAN VOLAREVIĆ HDSSD 3.ČLAN
IVAN GILIĆ HNS 4.ČLAN
ANTONIJA BAŠIĆ HDZ 5.ČLAN
MARINA BUČIĆ HGS 6.ČLAN
MIODRAG PETOVIĆ SDP 7.ČLAN
MAJA GILJANOVIĆ SDP 8.ČLAN
85 SPLIT
OŠ "PUJANKE", PUJANKE BB
NATALIJA ROGULJIĆ PREDSJEDNIK
SLAVICA MUŠURA POTPREDSJEDNIK
MIRO RAKO HČSP 1.ČLAN
JOSIP NEIMAREVIĆ HGS 2.ČLAN
ANTE MANDIĆ 3.ČLAN
ANAMARIJA MARASOVIĆ SDP 4.ČLAN
IVANA SAMARDŽIĆ HDZ 5.ČLAN
VERONIKA BUČIĆ HGS 6.ČLAN
MILAN MUJAN SDP 7.ČLAN
MARIO MATAN SDP 8.ČLAN
86 SPLIT
OŠ "PUJANKE", PUJANKE BB
ŽELJKO PAVIĆ PREDSJEDNIK
IVANA PAVIĆ POTPREDSJEDNIK
KRESIMIR NEIMAREVIĆ HGS 1.ČLAN
JOSIP ŽUŽUL HGS 2.ČLAN
MERICA BALIĆ HDSSD 3.ČLAN
DUBRAVKA MLADINIĆ HNS 4.ČLAN
IVAN KOVAČEVIĆ HDZ 5.ČLAN
ŽELJKA ŽUŽUL HGS 6.ČLAN
BRANKA CAREVIĆ SDP 7.ČLAN
GORAN FRANIĆ SDP 8.ČLAN
87 SPLIT
OŠ "PUJANKE", PUJANKE BB
MARINA VOJKOVIĆ PREDSJEDNIK
SNJEŽANA PETROVSKI POTPREDSJEDNIK
KAJO BENZON HGS 1.ČLAN
TONI BOROZAN HGS 2.ČLAN
MARIJA MILJAK HDZ 3.ČLAN
BOGDAN KONČAR SDP 4.ČLAN
FILIP ODRLJIN HDZ 5.ČLAN
FILIP BOROZAN HGS 6.ČLAN
VLATKA JURIĆ SDP 7.ČLAN
RENATA RANČIĆ SDP 8.ČLAN
88 SPLIT
OŠ "PUJANKE", PUJANKE BB
ANKICA ČALJKUŠIĆ PREDSJEDNIK
ANTONIA ČALJKUŠIĆ POTPREDSJEDNIK
JELENA ZADRO HGS 1.ČLAN
ANA BENZON HGS 2.ČLAN
STIPE ČIKOTIĆ HDZ 3.ČLAN
ROSANA ŠODAN HNS 4.ČLAN
DUJE BAČIĆ HDZ 5.ČLAN
JOSIP ŠAIN HGS 6.ČLAN
TANJA ROŽIĆ SDP 7.ČLAN
IVANA BRKULJ SDP 8.ČLAN
89 SPLIT
OŠ "PUJANKE", PUJANKE BB
TEA MAROVIĆ PREDSJEDNIK
KSENIJA MUSTAPIĆ POTPREDSJEDNIK
SMILJKA NEIMAREVIĆ HGS 1.ČLAN
ZVONIMIR BIUK HGS 2.ČLAN
ANA KOVAČEVIĆ HDZ 3.ČLAN
EMA CAREVIĆ SDP 4.ČLAN
DIANA MAREVIĆ HDZ 5.ČLAN
RUŽICA VRDOLJAK HGS 6.ČLAN
ANTONIA KARABATIĆ SDP 7.ČLAN
KATJA ROŠČIĆ SDP 8.ČLAN
90 SPLIT
OŠ "PUJANKE", PUJANKE BB
RUŽICA ČATLAK CINDRO PREDSJEDNIK
MILA IVANČEVIĆ POTPREDSJEDNIK
ANDREA BOŽIĆ HGS 1.ČLAN
DINO VUICA HGS 2.ČLAN
ZORAN JAKUS HDZ 3.ČLAN
HAJDI ŠEFČIĆ SDP 4.ČLAN
BRANKA ĆALUŠIĆ HDZ 5.ČLAN
MIRJANA PENOVIĆ HGS 6.ČLAN
TINA SUŠA HČSP 7.ČLAN
JASMINKA DEMIR SDP 8.ČLAN
91 SPLIT
OŠ "PUJANKE", PUJANKE BB
IVAN ROGULJIĆ PREDSJEDNIK
IVANA BULJAN POTPREDSJEDNIK
DIJANA BOŽIĆ HGS 1.ČLAN
MIA MARIĆ HGS 2.ČLAN
MAJA BAŠIĆ HDZ 3.ČLAN
MARIJA KNEZOVIĆ SDP 4.ČLAN
ZORANA BAŠIĆ HDZ 5.ČLAN
DEAN KUZMANIĆ HGS 6.ČLAN
MIRO MARUŠIĆ SDP 7.ČLAN
TAJANA BAKOVIĆ SDP 8.ČLAN
92 SPLIT
OŠ "RAVNE NJIVE", SARAJEVSKA 30
ZLATA ELEZ PREDSJEDNIK
SNJEŽANA GLAVINIĆ POTPREDSJEDNIK
IVICA RAMADŽA HGS 1.ČLAN
SENKA GALIĆ HGS 2.ČLAN
MANUELA MALENICA HDZ 3.ČLAN
DANIEL GRABAR SDP 4.ČLAN
IVAN VUKOREPA HDZ 5.ČLAN
ZORA DŽAJA HGS 6.ČLAN
DOMAGOJ TAVRA HČSP 7.ČLAN
DAMIR GOLEŠ HNS 8.ČLAN
93 SPLIT
OŠ "RAVNE NJIVE", SARAJEVSKA 30
ANA IVANDIĆ PREDSJEDNIK
NELA JELAVIĆ POTPREDSJEDNIK
DRAŠKO STAZIĆ HGS 1.ČLAN
TOMISLAV MANDARIĆ HGS 2.ČLAN
BOŽENA GALOV HDZ 3.ČLAN
VESNA VOJKOVIĆ SDP 4.ČLAN
ANNA ĆALETA HDZ 5.ČLAN
OLGICA ERCEG HGS 6.ČLAN
DINKO JURIĆ SDP 7.ČLAN
MIRJANA DUJMOVIĆ HNS 8.ČLAN
94 SPLIT
OŠ "RAVNE NJIVE", SARAJEVSKA 30
DRAŽANA KLJENAK PREDSJEDNIK
ANA KOLJANIN POTPREDSJEDNIK
DARIJA ŠOSTERA HGS 1.ČLAN
MARIJANA PAVIĆ HGS 2.ČLAN
MARIJA BJELIŠ HDZ 3.ČLAN
NATALIA PRNJAK SDP 4.ČLAN
MATKO SALAPIĆ HDZ 5.ČLAN
MARINA MINDOLJEVIĆ 6.ČLAN
DUŠAN JANUZOVIĆ SDP 7.ČLAN
IVANA VIŠIĆ SDP 8.ČLAN
95 SPLIT
GRADSKI KOTAR "RAVNE NJIVE", HERCEGOVAČKA 40
IVANA BAJIĆ PREDSJEDNIK
INA ROŽIĆ POTPREDSJEDNIK
ILEANA DOLIĆ HGS 1.ČLAN
SENKA MRKONJIĆ HGS 2.ČLAN
MISLAV MILIĆ HDZ 3.ČLAN
IVONA ŠINKOVIĆ GRABAR SDP 4.ČLAN
JADRANKA FRANIĆ HDZ 5.ČLAN
DONATO DOLIĆ HGS 6.ČLAN
MARIJA TAVRA HČSP 7.ČLAN
ANTE ALFIREVIĆ HNS 8.ČLAN
96 SPLIT
OŠ "RAVNE NJIVE", SARAJEVSKA 30
BRANKO JELAVIĆ PREDSJEDNIK
MILAN KLJENAK POTPREDSJEDNIK
STANKA PRIZMIĆ HGS 1.ČLAN
MARIJA MADŽAR HGS 2.ČLAN
MIRELA KLIŠKIĆ HDZ 3.ČLAN
RUŽICA JURIĆ SDP 4.ČLAN
NELA JUKIĆ HDZ 5.ČLAN
LUKA NOVAKOVIĆ HGS 6.ČLAN
JOSIP TAVRA HČSP 7.ČLAN
IVANA DUJMOVIĆ HNS 8.ČLAN
97 SPLIT
GRADSKI KOTAR SPINUT, A. G. MATOŠA 29
TOMISLAV KRIŽAN PREDSJEDNIK
ANTONIA MARIN POTPREDSJEDNIK
SAŠA POVH HGS 1.ČLAN
IVANA PERIŠ HGS 2.ČLAN
NEVENKA VUKUŠIĆ HDSSD 3.ČLAN
NEIRA JAKŠIĆ-BOBAN SDP 4.ČLAN
ANTE KRALJEVIĆ HDZ 5.ČLAN
ANITA VRGOČ HGS 6.ČLAN
DUJE ČAIĆ HČSP 7.ČLAN
VENDI DANIJELA KLARIĆ SDP 8.ČLAN
98 SPLIT
GRADSKI KOTAR SPINUT, A.G. MATOŠA 29
TONI TIMOTIJEVIĆ PREDSJEDNIK
ZLATICA BUKOVAC POTPREDSJEDNIK
MAJA TADIĆ HGS 1.ČLAN
DAVOR DELIĆ HGS 2.ČLAN
DUJE VUKUŠIĆ 3.ČLAN
ZORICA GAVRILOVIĆ SDP 4.ČLAN
JAGODA IVIĆ HDZ 5.ČLAN
MAJA ŽAJA HGS 6.ČLAN
MARIJA PETROVIĆ SDP 7.ČLAN
ANI GUDIĆ HSP 8.ČLAN
99 SPLIT
OŠ "SPINUT", TESLINA 12
ELA MARTINOVIĆ PREDSJEDNIK
KAĆA METLIČIĆ POTPREDSJEDNIK
EMILIJA BARBARIĆ HGS 1.ČLAN
HASIBE CVITANIĆ HGS 2.ČLAN
LJUPKO VRGOČ HDZ 3.ČLAN
DUBRAVKA MAROVIĆ HNS 4.ČLAN
TEA VRGOČ HDZ 5.ČLAN
IVICA KARANUŠIĆ HGS 6.ČLAN
IVAN MATIJAŠ SDP 7.ČLAN
VESELA GUDIĆ HSP 8.ČLAN
100 SPLIT
GRADSKI KOTAR "SPINUT", A.G. MATOŠA 29
JOSIP VRDOLJAK PREDSJEDNIK
IVANA BOSHI POTPREDSJEDNIK
DANIA IVKOVIĆ HGS 1.ČLAN
MARINA BULOVIĆ HGS 2.ČLAN
TILDA ČALJKUŠIĆ HDZ 3.ČLAN
HAJDI BILJAKOVIĆ HNS 4.ČLAN
TOMISLAV MERČEP HDZ 5.ČLAN
JULIJANA BURILO HGS 6.ČLAN
IGOR POGANČIĆ SDP 7.ČLAN
MAJA VIDOVIĆ SDP 8.ČLAN
101 SPLIT
OŠ "SPINUT", TESLINA 12
JOSIP PLENKOVIĆ PREDSJEDNIK
DAVOR LELA POTPREDSJEDNIK
TINA MIŠKOVIĆ HGS 1.ČLAN
NADA IVIČIN HGS 2.ČLAN
ANA ĆUKUŠIĆ HDZ 3.ČLAN
ANĐA FUŠTAR SDP 4.ČLAN
HRVOJE KOPRTLA HDZ 5.ČLAN
MARIN MUSINOV HGS 6.ČLAN
JOSIP MATKOVIĆ HČSP 7.ČLAN
ŽELJKO ZELENOVIĆ SDP 8.ČLAN
102 SPLIT
ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA, TESLINA 2
MAJA GUNJAČA PREDSJEDNIK
NEDILJKA GRUBIŠIĆ-ČABO POTPREDSJEDNIK
GORDANA GLUIĆ HČSP 1.ČLAN
ANA ŠOLIĆ HGS 2.ČLAN
HRVOJE BAŠIĆ 3.ČLAN
OLGA ZARADIĆ HNS 4.ČLAN
KREŠIMIR BUTIĆ HDZ 5.ČLAN
MARIJANA ŠERVENTIĆ HGS 6.ČLAN
IVICA KAČAN SDP 7.ČLAN
MILJENKA BUZDOVAČIĆ HČSP 8.ČLAN
103 SPLIT
OSNOVNA ŠKOLA SPINUT, TESLINA 12
MARIJA OMAZIĆ PREDSJEDNIK
JOSIP KOKOLEK POTPREDSJEDNIK
LANA MUCALO HGS 1.ČLAN
BLANKA RUBIĆ HGS 2.ČLAN
MARTINA ČAGALJ HDZ 3.ČLAN
MIRJANA MIŠKEC SDP 4.ČLAN
MIRJANA BARAN HDZ 5.ČLAN
MIRA SOLDIĆ HGS 6.ČLAN
MAJA NEGOVANOVIĆ SDP 7.ČLAN
JELENA KERKEZ 8.ČLAN
104 SPLIT
OSNOVNA ŠKOLA SPINUT, TESLINA 12
GORAN VRBATOVIĆ PREDSJEDNIK
SANJA DUJMOVIĆ POTPREDSJEDNIK
ŽELJANA JUKIĆ HGS 1.ČLAN
HRVOJE NIŽIĆ HGS 2.ČLAN
JASNA KUSIĆ HDZ 3.ČLAN
DRAGAN ZAHARIJA HNS 4.ČLAN
ZDENKA BRAJDIĆ-MUŠTRA HDZ 5.ČLAN
MIRO CVITANIĆ HGS 6.ČLAN
JELENA BOBAN SDP 7.ČLAN
VANA GALIĆ SDP 8.ČLAN
105 SPLIT
OŠ "SPLIT III", BRUNE BUŠIĆA 6
ANTONIA ĆUBIĆ PREDSJEDNIK
DANKA MILAS POTPREDSJEDNIK
ROZARIJA TOKIĆ HGS 1.ČLAN
MATEA KAPITANOVIĆ HGS 2.ČLAN
ANA MILOŠ HDZ 3.ČLAN
JOSIP ŠEPAROVIĆ HNS 4.ČLAN
JELENA ČOGELJA HDZ 5.ČLAN
DANIJEL MOSTARČIĆ HGS 6.ČLAN
HRVOJE SOČO HČSP 7.ČLAN
DANIJELA BLAĆE HSU 8.ČLAN
106 SPLIT
OŠ "SPLIT III", BRUNE BUŠIĆA 6
TEA PENTIĆ PREDSJEDNIK
MAJA MARUNICA POTPREDSJEDNIK
ANTE TOMAŠ HGS 1.ČLAN
GORDAN IVANČIĆ HGS 2.ČLAN
IVANA MILOŠ HDZ 3.ČLAN
MOMIR KRIVEC SDP 4.ČLAN
ANTONIA ĆUDINA-BEGOVIĆ HDZ 5.ČLAN
ANA JUKIĆ HGS 6.ČLAN
KLARA ŽURE SDP 7.ČLAN
DIANA BOŽIĆEV HNS 8.ČLAN
107 SPLIT
OŠ "SPLIT III", BRUNE BUŠIĆA 6
DAVOR ZOKOVIĆ PREDSJEDNIK
JADRAN FRANIN POTPREDSJEDNIK
MARIJA UJEVIĆ HGS 1.ČLAN
SUZANA ŠEGVIĆ HGS 2.ČLAN
IVANKA ĆORIĆ HDZ 3.ČLAN
TIHANA SULIĆ SDP 4.ČLAN
JOSIP MRŠIĆ HDZ 5.ČLAN
MAGDALENA MAJLAT HGS 6.ČLAN
ŽARKO SULIĆ SDP 7.ČLAN
NADA VRKIĆ HSP 8.ČLAN
108 SPLIT
GRADSKI KOTAR SPLIT III, GETALDIĆEVA 13
ZDRAVKO BOSANČIĆ PREDSJEDNIK
IVA DADIĆ POTPREDSJEDNIK
DUJE VEIĆ HGS 1.ČLAN
JELENA KASUN HGS 2.ČLAN
MARKO PUPAČIĆ HDZ 3.ČLAN
MAJA BLAŠKOVIĆ SDP 4.ČLAN
LJUBOMIR MADUNIĆ HDZ 5.ČLAN
LIDIJA VRGOČ HSU 6.ČLAN
ANTONIO BASIĆ HČSP 7.ČLAN
SRĐAN MARIČEVIĆ SDP 8.ČLAN
109 SPLIT
GRADSKI KOTAR SPLIT III, GETALDIĆEVA 13
ANITA ZEBIĆ PREDSJEDNIK
BRANKO PERDIJIĆ POTPREDSJEDNIK
PETAR JELAVIĆ MITROVIĆ HGS 1.ČLAN
IRENA KASUN HGS 2.ČLAN
MARIJA DRAGUN HDZ 3.ČLAN
ELEONORA MANDIĆ SDP 4.ČLAN
MARINA KRSTULOVIĆ 5.ČLAN
MARIJANA ĆOSIĆ HGS 6.ČLAN
BORIS BAKIĆ SDP 7.ČLAN
IVANA BATINIĆ HNS 8.ČLAN
110 SPLIT
OŠ "SPLIT III", BRUNE BUŠIĆA 6
NEDILJKA STIPANOVIĆ PREDSJEDNIK
VANA BEŠIREVIĆ POTPREDSJEDNIK
MARINA JURIŠIĆ HGS 1.ČLAN
IVA BLAŽEVIĆ HGS 2.ČLAN
LIDIJA VUKOVIĆ HDZ 3.ČLAN
ANĐELKA ANDRIĆ SDP 4.ČLAN
ZORAN ZELENIKA HDZ 5.ČLAN
MARIO MANDARIĆ HGS 6.ČLAN
MATEJ KARMELIĆ SDP 7.ČLAN
ANA BATOVANJA HSP 8.ČLAN
111 SPLIT
FESB, RUĐERA BOŠKOVIĆA BB
MARTINA BRADARIĆ PREDSJEDNIK
BOŽO SABLIĆ POTPREDSJEDNIK
ANTONIA ŠTRK HGS 1.ČLAN
JOSIPA JELAVIĆ MITROVIĆ HGS 2.ČLAN
MLADEN HRABAR HDZ 3.ČLAN
MIROSLAV ROSANDIĆ SDP 4.ČLAN
DUJE MARETIĆ HDZ 5.ČLAN
DANIJEL OMAZIĆ HGS 6.ČLAN
ARIANA TVRDIĆ SDP 7.ČLAN
NINO TURUDIĆ HSP 8.ČLAN
112 SPLIT
FAKULTET GRAĐEVINSKIH ZNANOSTI, MATICE HRVATSKE 15
MATILDA PERDIJIĆ PREDSJEDNIK
ADRIANA TRZIN POTPREDSJEDNIK
MARIJA PROLIĆ HGS 1.ČLAN
DEA FRUA HGS 2.ČLAN
JOSIP STRIZE HDZ 3.ČLAN
ANĐELA RIBIČIĆ SDP 4.ČLAN
JAGODA POLJAK HDZ 5.ČLAN
ANĐELA MARIN HGS 6.ČLAN
DRAGO PALAVERSA SDP 7.ČLAN
DIANA FRANIĆ HSP 8.ČLAN
113 SPLIT
FESB, RUĐERA BOŠKOVIĆA BB
DINO RAIĆ PREDSJEDNIK
VERICA GARAC POTPREDSJEDNIK
JOSIPA PROLIĆ HGS 1.ČLAN
FILIP VRGOČ HGS 2.ČLAN
FANI MUŽINIĆ HDZ 3.ČLAN
LJILJANA ZAHARIJA HNS 4.ČLAN
SNEŽANA DUIĆ HDZ 5.ČLAN
DOMINIKA SIMUNIĆ HGS 6.ČLAN
ANDI ODAK SDP 7.ČLAN
ANA FILIPOVIĆ 8.ČLAN
114 SPLIT
OŠ "SUĆIDAR", PERIVOJ ANE ROJE 1
ILIJA LOVRINČEVIĆ PREDSJEDNIK
MLADEN BLAŽEVIĆ POTPREDSJEDNIK
INES FRANIĆ ŠKALIC HČSP 1.ČLAN
ANITA PAPIĆ HGS 2.ČLAN
ANAMARIJA PAMUKOVIĆ 3.ČLAN
ANTE BILIĆ HNS 4.ČLAN
MATEO BARAN HDZ 5.ČLAN
DINO ŠUNDOV HGS 6.ČLAN
PETRA ČULIĆ SDP 7.ČLAN
MARIJA DRAŽIĆ SDP 8.ČLAN
115 SPLIT
OŠ "SUĆIDAR", PERIVOJ ANE ROJE 1
NATAŠA ALAVANJA PREDSJEDNIK
ANTONIJA MARKUŠIĆ POTPREDSJEDNIK
ANA MAJIĆ HČSP 1.ČLAN
MARIJA BODAČ HGS 2.ČLAN
ALEKSANDAR STAMENOV HDSSD 3.ČLAN
KARLA ŠUNDOV SDP 4.ČLAN
MATIJA ROŠČIĆ HDZ 5.ČLAN
DRAGUTIN ANDRIĆ HGS 6.ČLAN
TOMA RADNIĆ HSU 7.ČLAN
KREŠIMIR VIŠIĆ HNS 8.ČLAN
116 SPLIT
OŠ "SUĆIDAR", PERIVOJ ANE ROJE 1
TONĆI ĆUK PREDSJEDNIK
ANDREA PLETIKOSIĆ POTPREDSJEDNIK
BOŽENA TOKIĆ HGS 1.ČLAN
RINA BLAŽEVIĆ HGS 2.ČLAN
ŽELJKO CVRKOVIĆ HDSSD 3.ČLAN
DAMIR ZNAOR SDP 4.ČLAN
ANA JAKUS HDZ 5.ČLAN
JOSIP MUSTAPIĆ HGS 6.ČLAN
ZORKA TARABARIĆ SDP 7.ČLAN
ANTE VUJČIĆ HNS 8.ČLAN
117 SPLIT
OŠ "SUĆIDAR", PERIVOJ ANE ROJE 1
SILVANA ŠIMIĆ PREDSJEDNIK
IVICA PEROVIĆ POTPREDSJEDNIK
TOMO MAMIĆ HGS 1.ČLAN
IVANA MARUŠIĆ HGS 2.ČLAN
IVAN PLAZIBAT HDSSD 3.ČLAN
EMMA MAJIĆ SDP 4.ČLAN
JELENA KARAMAN HDZ 5.ČLAN
JELENA JELIČIĆ HGS 6.ČLAN
TONĆI UREM SDP 7.ČLAN
JOSIP MARŠIĆ HSP 8.ČLAN
118 SPLIT
OŠ "SUĆIDAR", PERIVOJ ANE ROJE 1
FRANE BOŽIĆ PREDSJEDNIK
ANTONIJA VUJČIĆ POTPREDSJEDNIK
NIKOLINA DUJMOVIĆ HGS 1.ČLAN
JELENA BUDIĆ HGS 2.ČLAN
NEDJELJKO MILAKOVIĆ HDSSD 3.ČLAN
TUGOMIR BAGAT SDP 4.ČLAN
ANA OPAČAK HDZ 5.ČLAN
ĐURO BEADER HGS 6.ČLAN
ANITA TOKIĆ SDP 7.ČLAN
IVANA MIMICA SDP 8.ČLAN
119 SPLIT
OŠ "SUĆIDAR", PERIVOJ ANE ROJE 1
SVJETLANA MUŠE PREDSJEDNIK
NADA ĆURIĆ POTPREDSJEDNIK
KRISTINA DADIĆ HGS 1.ČLAN
ELA GALE HGS 2.ČLAN
VEDRANA POPOVIĆ HDSSD 3.ČLAN
DEAN PERIN SDP 4.ČLAN
SUZANA VRBATOVIĆ HDZ 5.ČLAN
JOZO DADIĆ HGS 6.ČLAN
SANJA MARUŠIĆ SDP 7.ČLAN
IVA MIJIĆ SDP 8.ČLAN
120 SPLIT
OŠ "SUĆIDAR", PERIVOJ ANE ROJE 1
ANDREA MUSA PREDSJEDNIK
SNJEŽANA RADAN POTPREDSJEDNIK
DARIA REŽIĆ MATIĆ HGS 1.ČLAN
DRAGICA DADIĆ HGS 2.ČLAN
TENA FILIPOVIĆ HDSSD 3.ČLAN
MORIN BOŠKOVIĆ HNS 4.ČLAN
TONI PENGA HDZ 5.ČLAN
JURE GALE HGS 6.ČLAN
TANJA UREM SDP 7.ČLAN
MARTINA MIJIĆ SDP 8.ČLAN
121 SPLIT
OŠ "SUĆIDAR", PERIVOJ ANE ROJE 1
VLADO BILJARSKI PREDSJEDNIK
ANAMARIJA STIPETIĆ POTPREDSJEDNIK
DUJE ĆUK HGS 1.ČLAN
JULIJA ROZGA HGS 2.ČLAN
VERICA BATINIĆ HDSSD 3.ČLAN
ANNI DUJIĆ POPOVIĆ HNS 4.ČLAN
NELA BAJIĆ HDZ 5.ČLAN
SARA POLJAK HGS 6.ČLAN
DANIJELA RADIĆ SDP 7.ČLAN
MATKO ČULIĆ SDP 8.ČLAN
122 SPLIT
OŠ "TRSTENIK", DINKA ŠIMUNOVIĆA BB
ANA KROLO PREDSJEDNIK
ZORICA ŽULJEVIĆ POTPREDSJEDNIK
IVANKA ČELAN HČSP 1.ČLAN
MARIJA ČORIĆ HGS 2.ČLAN
IVAN KAČIĆ-BARIŠIĆ HDZ 3.ČLAN
BOJAN IVOŠEVIĆ SDP 4.ČLAN
JOSIP DRAGUN HDZ 5.ČLAN
ANTONIO PENOVIĆ HGS 6.ČLAN
MIRTA TURČINOV SDP 7.ČLAN
ANTE VAJIĆ HSP 8.ČLAN
123 SPLIT
OŠ "TRSTENIK", DINKA ŠIMUNOVIĆA BB
SVETLANA LJUBIĆ PREDSJEDNIK
VIVIANA ZOKOVIĆ POTPREDSJEDNIK
JOSIP ŠALINOVIĆ HGS 1.ČLAN
SEKICA ŠALINOVIĆ HGS 2.ČLAN
ANITA MARKOTA HDZ 3.ČLAN
ANKICA ERMACORA SDP 4.ČLAN
VANJA VALIDŽIĆ HDZ 5.ČLAN
FRANE BRNADA HGS 6.ČLAN
BOŽENA BAŠIĆ SDP 7.ČLAN
ANA KARLA MARASOVIĆ HNS 8.ČLAN
124 SPLIT
OŠ "TRSTENIK", DINKA ŠIMUNOVIĆA BB
VEDRAN TADIĆ PREDSJEDNIK
PETAR BOBAN POTPREDSJEDNIK
SLAVOMIR BABAJA HGS 1.ČLAN
TOMISLAV BUZOV HGS 2.ČLAN
NIKŠA VIŠIĆ HDZ 3.ČLAN
PETRA POPOVIĆ HNS 4.ČLAN
IVAN SMOLJKO HDZ 5.ČLAN
JOŠKO DELIĆ HGS 6.ČLAN
STJEPAN ŠAŠKOR SDP 7.ČLAN
IVAN VUČEMILOVIĆ-VRANJIĆ HSP 8.ČLAN
125 SPLIT
GRADSKI KOTAR TRSTENIK, POLJIČKA CESTA 112
GORAN ŽULJEVIĆ PREDSJEDNIK
IVAN KARLO BANIĆ POTPREDSJEDNIK
MARIN VUKELJA HČSP 1.ČLAN
IVANA DUJMOVIĆ HGS 2.ČLAN
VALENTINA DRAŽIĆ HDZ 3.ČLAN
BOŽE EĆIM SDP 4.ČLAN
MAJA ĆAPETA HDZ 5.ČLAN
TINO PERKOVIĆ HGS 6.ČLAN
VJEKOSLAV KRSNIK SDP 7.ČLAN
SANJA KUROBASA 8.ČLAN
126 SPLIT
GRADSKI KOTAR TRSTENIK, POLJIČKA CESTA 112
ILIJA TADIĆ PREDSJEDNIK
BOŽANA SOPTA POTPREDSJEDNIK
TINA ZELJKO HGS 1.ČLAN
VLADE ČULIĆ HGS 2.ČLAN
TEA TOLIĆ HDZ 3.ČLAN
SANDRA JANKOVIĆ SDP 4.ČLAN
ANTONIO DRAŽIĆ HDZ 5.ČLAN
KATARINA ĐEREK HGS 6.ČLAN
DENI ŽURE SDP 7.ČLAN
LAURA GENZIĆ HNS 8.ČLAN
127 SPLIT
OŠ TRSTENIK, DINKA ŠIMUNOVIĆA BB
BORIS RAĐA PREDSJEDNIK
VESNA STAPIĆ POTPREDSJEDNIK
PETAR BITANGA HGS 1.ČLAN
ANTE RADOŠEVIĆ HGS 2.ČLAN
DUJE CIGIĆ HDZ 3.ČLAN
ANTE BOŽIĆ HNS 4.ČLAN
MARIJA KRNIĆ HDZ 5.ČLAN
MARINA KULUŠIĆ HGS 6.ČLAN
TONČICA RAKELA HČSP 7.ČLAN
DUJE DUMANIĆ SDP 8.ČLAN
128 SPLIT
KRUH SV. ANTE, SINOVČIĆA 6
NENAD KOKAN PREDSJEDNIK
JAKOB MAMIĆ POTPREDSJEDNIK
LIDIJA MUŠE HGS 1.ČLAN
ŽELJKO MUŠE HGS 2.ČLAN
MIRJANA RUŠČIĆ HDZ 3.ČLAN
ŽANA KLISOVIĆ SDP 4.ČLAN
MLADEN RUŠČIĆ HDZ 5.ČLAN
ANA MADUNIĆ HGS 6.ČLAN
TANJA GRČIĆ SDP 7.ČLAN
SNJEŽANA BRSTILO HSP 8.ČLAN
129 SPLIT
KLUB DVORANA, SINOVČIĆA 6
MARIO GARAC PREDSJEDNIK
KATICA STRIŽAK POTPREDSJEDNIK
STIPE JOSIP HAJDER HGS 1.ČLAN
NIKOLINA BEŠKER HGS 2.ČLAN
HRVOJE MAMIĆ HDZ 3.ČLAN
DRAGICA ČAVALA SDP 4.ČLAN
HRVOJE IVANČEVIĆ HDZ 5.ČLAN
VESNA BEŠKER HGS 6.ČLAN
SANJA DRAŽIĆ SDP 7.ČLAN
MARIJO ČALJKUŠIĆ 8.ČLAN
130 SPLIT
DJEČJI VRTIĆ "TAMARIN", NAZOROV PRILAZ 20
INGA KRNJAIĆ PREDSJEDNIK
SANJA BUKVIĆ POTPREDSJEDNIK
DAMIR LAŠTRE HGS 1.ČLAN
IVANA VRVILO HGS 2.ČLAN
DRAŽEN RAOS HDZ 3.ČLAN
DUŠKA MARTINOVIĆ SDP 4.ČLAN
BRANKO KOSOR HDZ 5.ČLAN
LUKA ĆAĆIĆ HGS 6.ČLAN
IVAN DRAŽIĆ SDP 7.ČLAN
IVAN ŠKALIC 8.ČLAN
131 SPLIT
OŠ "MARJAN", GAJEVA 1
MARIJANA ANIĆ PREDSJEDNIK
LEONA PEŠA POTPREDSJEDNIK
JAKOV ŠERIĆ HGS 1.ČLAN
ROMANA LIJIĆ HGS 2.ČLAN
DRAGICA PRNJAK HDZ 3.ČLAN
VEDRANA NINČEVIĆ SDP 4.ČLAN
ELI BOJANIĆ HDZ 5.ČLAN
JAKOV DUJMOVIĆ 6.ČLAN
MATE RADALJ HSU 7.ČLAN
DAVOR JURJEVIĆ SDP 8.ČLAN
132 SPLIT
OŠ "MARJAN", GAJEVA 1
ANAMARIJA MODRIĆ PREDSJEDNIK
ANTONIO VUKOVIĆ POTPREDSJEDNIK
MARKO ĆOSIĆ HGS 1.ČLAN
RUŽA POLUNIĆ HGS 2.ČLAN
MIRJANA GRABIĆ HDZ 3.ČLAN
MIRJANA DONADIĆ SDP 4.ČLAN
MATE SUČIĆ HDZ 5.ČLAN
ANA POLUNIĆ HGS 6.ČLAN
ADELA STANOJEVIĆ SDP 7.ČLAN
ENI TURUDIĆ HSP 8.ČLAN
133 SPLIT
OŠ "BRDA", BRDA 2
JELENA PERIBONIO PREDSJEDNIK
MARIJA RADICA POTPREDSJEDNIK
ANTE ŠUNJIĆ HGS 1.ČLAN
ANA EZGETA HGS 2.ČLAN
ANTONIJA RADOSOLJIĆ HDSSD 3.ČLAN
ŽELJKO BILIĆ SDP 4.ČLAN
IVAN MALEŠ HDZ 5.ČLAN
MIRA ŠERIĆ HGS 6.ČLAN
CVJETANA NUIĆ HČSP 7.ČLAN
MAJA MATIĆ 8.ČLAN
134 SPLIT
OŠ "BRDA", BRDA 2
MARIO BULUM PREDSJEDNIK
ANTONIJA DOLIĆ POTPREDSJEDNIK
ANA DRAGUN HGS 1.ČLAN
ANTONELA VICULIN HGS 2.ČLAN
MIROSLAV MARINIĆ-KRAGIĆ HDSSD 3.ČLAN
MARIN TUDOR SDP 4.ČLAN
DIANA MALENICA HDZ 5.ČLAN
JELKA TOMAŠ HGS 6.ČLAN
TAMARA PERIŠIĆ SDP 7.ČLAN
TANJA MARINKOVIĆ-ZEKIĆ HNS 8.ČLAN
135 SPLIT
OŠ "BRDA", BRDA 2
TONČI RAKELA PREDSJEDNIK
ANTE BLAŽEVIĆ POTPREDSJEDNIK
MAJA KUNAC HGS 1.ČLAN
JOŠKO SIRIŠČEVIĆ HGS 2.ČLAN
LUKA MIOLIN HDSSD 3.ČLAN
ANA TOMAŠEVIĆ SDP 4.ČLAN
MIROSLAV ŠOŠIĆ HDZ 5.ČLAN
SLAVKO ŠUNDOV HGS 6.ČLAN
MLADEN MARINKOVIĆ SDP 7.ČLAN
ZLATA BRDAR HNS 8.ČLAN
136 SPLIT
OŠ "BRDA", BRDA 2
MARIJANA ŠMITH PREDSJEDNIK
JOSIPA BLAŽEVIĆ POTPREDSJEDNIK
ANDRIANA BAKOVIĆ HGS 1.ČLAN
KATARINA STRUKAN HGS 2.ČLAN
MLADENKA BALIĆ HDSSD 3.ČLAN
MATKO KATUŠIĆ HNS 4.ČLAN
NIKOLA BAŠIĆ HDZ 5.ČLAN
MARITA PASTUOVIĆ HGS 6.ČLAN
DINKO METLIČIĆ SDP 7.ČLAN
MARKO MINDOLJEVIĆ 8.ČLAN
137 SPLIT
OŠ "BRDA", BRDA 2
HRVOJE PERIBONIO PREDSJEDNIK
IVANA VOJKOVIĆ POTPREDSJEDNIK
IVAN BULJAN HGS 1.ČLAN
TOMISLAV PAVIĆ HGS 2.ČLAN
IVAN BATISTIĆ HDSSD 3.ČLAN
MIRELA RAĐA HNS 4.ČLAN
SLAVEN NAKIĆ HDZ 5.ČLAN
JADRANKA ŠPALJ HGS 6.ČLAN
ANICA BOKO SDP 7.ČLAN
STANKA POPOVIĆ HSP 8.ČLAN
138 SPLIT
OŠ "MEJAŠI", MEJAŠI 20
VEDRANA TUŠEK PREDSJEDNIK
NINA PLETIKOSIĆ POTPREDSJEDNIK
PETAR RAMLJAK HČSP 1.ČLAN
NIKOLINA VIDOVIĆ HGS 2.ČLAN
IRENA MUŠURA HDZ 3.ČLAN
REA BAŠIĆ HNS 4.ČLAN
JOSIPA STAPIĆ HDZ 5.ČLAN
GORDANA VUKUŠIĆ HGS 6.ČLAN
BOŽO MILETIĆ SDP 7.ČLAN
KRISTINA KRIŽAN HSP 8.ČLAN
139 SPLIT
OŠ "MEJAŠI", MEJAŠI 20
DAMIR METER PREDSJEDNIK
ANITA BILOŠ POTPREDSJEDNIK
PETAR GALIĆ HGS 1.ČLAN
MARIJA RADALJ HGS 2.ČLAN
MONIKA JURIĆ HDZ 3.ČLAN
ILDA RAĐA HNS 4.ČLAN
IVANA ROŠČIĆ HDZ 5.ČLAN
MARKO VRDOLJAK HGS 6.ČLAN
IVANKA BEZIĆ SDP 7.ČLAN
MARINA MAROVIĆ HSP 8.ČLAN
140 SPLIT
OŠ "MEJAŠI", MEJAŠI 20
IVANA KARAN PREDSJEDNIK
ŽELJANA MILIČIĆ POTPREDSJEDNIK
KARMELA-BARTA MALIĆ HGS 1.ČLAN
LUCIJA ŠUNDOV HGS 2.ČLAN
MARIO ŠIMUNDIĆ HDZ 3.ČLAN
ZORAN TADINAC SDP 4.ČLAN
TOMISLAV ĐIKIĆ HDZ 5.ČLAN
CVITKO BIUK HGS 6.ČLAN
ANTONIJA TOMASOVIĆ SDP 7.ČLAN
SARA BRDAR HNS 8.ČLAN
141 SPLIT
OŠ "RAVNE NJIVE", SARAJEVSKA 30
ANA SVILIČIĆ PREDSJEDNIK
ANDREJ RADIĆ POTPREDSJEDNIK
NEVENKA SIRIŠČEVIĆ HGS 1.ČLAN
BOŽENKA SLADOJEVIĆ HGS 2.ČLAN
MARIJAN BAŠIĆ HDZ 3.ČLAN
INES MLAČIĆ SDP 4.ČLAN
JOSIP ELEZ HDZ 5.ČLAN
VESNA MADUNIĆ HGS 6.ČLAN
JOSIP MILJAK SDP 7.ČLAN
BERNARDA KLARIĆ HNS 8.ČLAN
142 SPLIT
OŠ "RAVNE NJIVE", SARAJEVSKA 30
GORDANA JURIĆ PREDSJEDNIK
STIPE VRLJIČAK POTPREDSJEDNIK
MATE NAKIĆ HGS 1.ČLAN
MATTEO DRUŠKOVIĆ HGS 2.ČLAN
ANTONIO RAJKOVIĆ HDZ 3.ČLAN
ANTONIJA DIMITRIJEVIĆ SDP 4.ČLAN
JOSIP DRAŽIĆ HDZ 5.ČLAN
SILVANA DRUŠKOVIĆ HGS 6.ČLAN
JURAJ FILIPOVIĆ SDP 7.ČLAN
KATARINA TITLIĆ HNS 8.ČLAN
143 SPLIT
OŠ "RAVNE NJIVE", SARAJEVSKA 30
ANA STRGAČIĆ PREDSJEDNIK
ANTONIJA PEROVIĆ POTPREDSJEDNIK
MIRELA LOZINA HGS 1.ČLAN
MARIN VIDAN HGS 2.ČLAN
TOMISLAV TADIĆ HDZ 3.ČLAN
ANKA BILIĆ SDP 4.ČLAN
JOSIPA BILANDŽIĆ HDZ 5.ČLAN
MIA ŠUNDOV HGS 6.ČLAN
DAVID GLODIĆ SDP 7.ČLAN
SANJA TITLIĆ HNS 8.ČLAN
144 SPLIT
GRADSKI KOTAR SIROBUJA, MANDIĆEVA 34
PETAR KATAVIĆ PREDSJEDNIK
ANA MARTINIĆ POTPREDSJEDNIK
DOMAGOJ BALTA HČSP 1.ČLAN
IVANA ŠIMUNOVIĆ HGS 2.ČLAN
PETAR PEZO HDZ 3.ČLAN
MARITA KRSTINIĆ SDP 4.ČLAN
PETRA BALIĆ HDZ 5.ČLAN
STIPE MODRIĆ HGS 6.ČLAN
MARINA LATKOVIĆ SDP 7.ČLAN
STIPE RADOVČIĆ HSP 8.ČLAN
145 SPLIT
GRADSKI KOTAR SIROBUJA, MANDIĆEVA 34
ANTONIO MILARDOVIĆ PREDSJEDNIK
MISLAV MARKOV POTPREDSJEDNIK
MATE LALIĆ HGS 1.ČLAN
ANTE LALIĆ HGS 2.ČLAN
HELENA MARETIĆ HDZ 3.ČLAN
LIDIJA MAGDIĆ SDP 4.ČLAN
ANTONIA GUĆ HDZ 5.ČLAN
VESNA KARATOVIĆ HGS 6.ČLAN
DANIJELA BRNIĆ SDP 7.ČLAN
JELENA KRŽELJ HSP 8.ČLAN
146 SPLIT
GRADSKI KOTAR ŠINE, JOSIPOVA 2
MARIJAN LEKIĆ PREDSJEDNIK
MARINA LAGATOR POTPREDSJEDNIK
KREŠIMIR BALTA HČSP 1.ČLAN
LARISA GLAMUZINA HGS 2.ČLAN
MILAN IVANDIĆ HDZ 3.ČLAN
ANTONELA PAVIĆ SDP 4.ČLAN
IVANA MARETIĆ HDZ 5.ČLAN
TOMISLAV PRGOMET HGS 6.ČLAN
ŽELJANA DUJMOVIĆ SDP 7.ČLAN
BOGDAN BAČIĆ HNS 8.ČLAN
147 SPLIT
OŠ "VISOKA", VRH VISOKE 8
ANA MARETIĆ PREDSJEDNIK
DUJE REIĆ POTPREDSJEDNIK
TEA TOPALUŠIĆ HGS 1.ČLAN
DOMAGOJ ĆURIĆ HGS 2.ČLAN
ANTONIA ČUBELIĆ HDZ 3.ČLAN
KRISTINA JURJEVIĆ SDP 4.ČLAN
IVAN LOVRINČEVIĆ HDZ 5.ČLAN
DRAGAN ŠARIĆ HGS 6.ČLAN
TINA CAREV SDP 7.ČLAN
ANTICA ŠIMIĆ HNS 8.ČLAN
148 SPLIT
GRADSKI KOTAR VISOKA, CESTA MIRA 3
JOSIP MIHANOVIĆ PREDSJEDNIK
KARLA ETEROVIĆ POTPREDSJEDNIK
SNJEŽANA TIČINOVIĆ HGS 1.ČLAN
KAŽIMIR MARIN HGS 2.ČLAN
JURICA GRLJUŠIĆ HDZ 3.ČLAN
GORAN SULIĆ SDP 4.ČLAN
ANDREA ČIPČIĆ HDZ 5.ČLAN
MIA GASNER HGS 6.ČLAN
MARINA BEČIĆ SDP 7.ČLAN
IVANA BULOVIĆ HSP 8.ČLAN
149 SPLIT
OŠ "VISOKA", VRH VISOKE 8
PETRA MADIR PREDSJEDNIK
ANTE PIRIĆ POTPREDSJEDNIK
IVAN SMOLJKO HGS 1.ČLAN
MARIJANA SMOLJKO HGS 2.ČLAN
HRVOJE KERO HDZ 3.ČLAN
LELA ŠKARIČIĆ SDP 4.ČLAN
TINA VULETA HDZ 5.ČLAN
JELENA STOJANAC HGS 6.ČLAN
VESNA TURUDIĆ HSP 7.ČLAN
ANTE KROLO HSP 8.ČLAN
150 SPLIT
DJEČJI VRTIĆ "SMOKVICA", PUT DUILOVA 8 B
JOSIP ŽAPER PREDSJEDNIK
ANJA BANOVIĆ POTPREDSJEDNIK
ANA ČELAN HČSP 1.ČLAN
VINKO TINO DVORNIK HGS 2.ČLAN
TOMISLAV BEKAVAC HDSSD 3.ČLAN
IVAN GRABAR SDP 4.ČLAN
ZVONIMIR MATIJEVIĆ HDZ 5.ČLAN
ZORKA BOŽIĆ HGS 6.ČLAN
ANTONELLA ŽURE SDP 7.ČLAN
PLAMENKO BAVČEVIĆ HNS 8.ČLAN
151 SPLIT
GRADSKI KOTAR ŽNJAN, STONSKA 2
NIKOLINA MATIĆ PREDSJEDNIK
MARTINA MARTINOVIĆ POTPREDSJEDNIK
MARINA ŠUŠNJAR HGS 1.ČLAN
IVA BABAJA HGS 2.ČLAN
IVAN JELIĆ HDZ 3.ČLAN
JADRANKA DUJMIĆ HNS 4.ČLAN
DARIJA MATIJEVIĆ HDZ 5.ČLAN
TONĆI GALEŠIĆ HGS 6.ČLAN
MARIJA BASIĆ HČSP 7.ČLAN
MARIJA GRABAR SDP 8.ČLAN
152 SPLIT
OŠ "SITNO DONJE", SITNO DONJE
IVO MIHANOVIĆ PREDSJEDNIK
JOSIP GRUICA POTPREDSJEDNIK
DANIELA BRATIM HGS 1.ČLAN
ROKO PERIČIĆ HGS 2.ČLAN
RAFAEL UGRIN 3.ČLAN
RADOSLAV VUKOVIĆ SDP 4.ČLAN
LUKA JURIŠIĆ HDZ 5.ČLAN
LUKA BARTULIN HGS 6.ČLAN
BRANKO VUKOVIĆ SDP 7.ČLAN
JURE KOLAK 8.ČLAN
153 SPLIT
DRUŠTVENI DOM SITNO GORNJE, SITNO GORNJE
POLDO GRUICA PREDSJEDNIK
BRANIMIR MATIJ MIHANOVIĆ POTPREDSJEDNIK
TINA BRATIM HGS 1.ČLAN
NIKOLA GABRIĆ HGS 2.ČLAN
IVANA RADELJA HDZ 3.ČLAN
DAMIR ANTUNOVIĆ SDP 4.ČLAN
IVONA RADELJA HDZ 5.ČLAN
ANKICA GRUICA HGS 6.ČLAN
JOŠKO MIHANOVIĆ SDP 7.ČLAN
MATE MIHANOVIĆ 8.ČLAN
154 SPLIT
DRUŠTVENI DOM SIROTKOVIĆI, SITNO GORNJE
KARMEN BARTULIN PREDSJEDNIK
MAJA BIKIĆ POTPREDSJEDNIK
ANTONIO RADELJA HGS 1.ČLAN
PETRA BARTULIN HGS 2.ČLAN
ANTEA SINOVČIĆ HDZ 3.ČLAN
KREŠIMIR RATKOVIĆ SDP 4.ČLAN
MLADEN GABRIĆ HDZ 5.ČLAN
TOMISLAV PERIČIĆ HGS 6.ČLAN
IVONA EŠKINJA SDP 7.ČLAN
ANTE KILIĆ HSP 8.ČLAN
155 SPLIT
MJESNI ODBOR KAMEN, SV. MIHOVILA 5
DUJE BRATIM PREDSJEDNIK
MARIJANA GRANČIĆ POTPREDSJEDNIK
KRISTINA PERIČIĆ HGS 1.ČLAN
PETRA BRAČKO HGS 2.ČLAN
BRANKO JURČEVIĆ HDZ 3.ČLAN
GORDANA BRKULJ SDP 4.ČLAN
PETAR VARVODIĆ HDZ 5.ČLAN
JOSIPA STUPALO HGS 6.ČLAN
MARIJA ČONDIĆ SDP 7.ČLAN
DINO TITLIĆ HNS 8.ČLAN
156 SPLIT
MJESNI ODBOR SRINJINE, SRINJINE
MARIJO BIKIĆ PREDSJEDNIK
DRAGICA GRUICA POTPREDSJEDNIK
JOSIPA JURČIĆ HGS 1.ČLAN
IVAN MUŽINIĆ HGS 2.ČLAN
FRANE ŽURE HDZ 3.ČLAN
JOSIP EŠKINJA SDP 4.ČLAN
TANJA MUŠE HDZ 5.ČLAN
MARIJA JURLIN HGS 6.ČLAN
MATEJ LISICA HSU 7.ČLAN
KRISTINA JANJIŠ HNS 8.ČLAN
157 SPLIT
MJESNI DOM TVRČIĆI - SRINJINE, SRINJINE
MARIN JURČIĆ PREDSJEDNIK
PETRA VLADUŠIĆ POTPREDSJEDNIK
IVANA MUŠE HGS 1.ČLAN
MIRKO MUŽINIĆ HGS 2.ČLAN
JURE MUŠE HDZ 3.ČLAN
DANICA MEŠTROVIĆ HSU 4.ČLAN
NEDJELJKO GAVRAN HDZ 5.ČLAN
TOMISLAV FILIPOVIĆ HGS 6.ČLAN
JASNA KADIĆ SDP 7.ČLAN
JOSIP JANJIŠ HNS 8.ČLAN
158 SPLIT
OSNOVNA ŠKOLA STOBREČ, IVANKOVA 13, STOBREČ
JOSIP BAĆAK PREDSJEDNIK
ANAMARIJA KUJUNDŽIĆ POTPREDSJEDNIK
ANTE RAJIČ HGS 1.ČLAN
MARICA PRKIĆ HGS 2.ČLAN
ANA RADOSOLJIĆ HDSSD 3.ČLAN
BRANKA BLAŽEVIĆ SDP 4.ČLAN
IVAN ŽAPER HDZ 5.ČLAN
IVANA MATIĆ HGS 6.ČLAN
PETRA KRUŽIČEVIĆ SDP 7.ČLAN
ANTE BATALIĆ HSP 8.ČLAN
159 SPLIT
OSNOVNA ŠKOLA STOBREČ, IVANKOVA 13, STOBREČ
IVANA DEDIĆ PREDSJEDNIK
BARBARA KOLOVRAT POTPREDSJEDNIK
JOŠKO MATIJEVIĆ HGS 1.ČLAN
ANTONIA BOBAN HGS 2.ČLAN
BOŽENA BARBARIĆ HDSSD 3.ČLAN
MARICA GILIĆ SDP 4.ČLAN
ANA MARIJA BAĆAK HDZ 5.ČLAN
ANTE KAPOVIĆ HGS 6.ČLAN
VESNA PERIŠIĆ SDP 7.ČLAN
DAMIR VOLODER HSP 8.ČLAN
160 SPLIT
DOM KULTURE KOREŠNICA, KOREŠNICA
SLAVKO TONKOVIĆ PREDSJEDNIK
ANTE PAVIĆ POTPREDSJEDNIK
STIPE MADŽAR HGS 1.ČLAN
IRIS MARIN PRIŽMIĆ HGS 2.ČLAN
IVICA ŠKOMRLJ HDSSD 3.ČLAN
STIPE AMIŽIĆ SDP 4.ČLAN
JOSIPA BLIZNAC HDZ 5.ČLAN
JADRANKA MARIN HGS 6.ČLAN
PAŠKO ČUDINA HSU 7.ČLAN
MIA BOŽIĆ MIHANOVIĆ SDP 8.ČLAN
161 SPLIT
MJESNI ODBOR ŽRNOVNICA, ŽRNOVNICA
TEA LUŠIĆ PREDSJEDNIK
DANICA GRGIĆ POTPREDSJEDNIK
MARIN AMIŽIĆ HGS 1.ČLAN
ARIS ZLODRA HGS 2.ČLAN
ANĐELO EŠKINJA SDP 3.ČLAN
HAIDI JAVORČIĆ SDP 4.ČLAN
JOSIPA PERIĆ HDZ 5.ČLAN
MARIJA JAKAŠA HGS 6.ČLAN
TINA AMIŽIĆ HČSP 7.ČLAN
JELENA ČIČIĆ SDP 8.ČLAN
162 SPLIT
MJESNI ODBOR SLATINE, DUBOKE GARME 2
LUCIJA ŠKROBICA PREDSJEDNIK
ANA VIDOVIĆ POTPREDSJEDNIK
TOMISLAV MIŠE HGS 1.ČLAN
NELA MIŠE HGS 2.ČLAN
PETAR GUSIĆ SDP 3.ČLAN
DESANKA GUSIĆ SDP 4.ČLAN
MARIJA PRKIĆ HDZ 5.ČLAN
DINKO TITLIĆ HGS 6.ČLAN
ANTE NAKIR HSU 7.ČLAN
LUKA VLADOVIĆ SDP 8.ČLAN