Povjerenstva za provedbu izbora

ZADARSKA ŽUPANIJA

(sjedišta)

Ispis
R.BR. ŽUPANIJA /
GRAD / OPĆINA
OZNAKA SJEDIŠTE PREDSJEDNIK /
ZAMJENIK PREDSJEDNIKA
TELEFON FAX OSOBA ZA KONTAKT
1 ZADARSKA ŽUPANIJA ŽUPANIJA 23000 ZADAR
ZGRADA TRGOVAČKOG I PREKRŠAJNOG SUDA
DR.FRANJE TUĐMANA 35
VLADIMIR MIKOLČEVIĆ
JADRANKA NIŽIĆ - PEROŠ
023/292153
023/292151
023/292220 JADRANKA NIŽIĆ-PEROŠ
2 BENKOVAC GRAD 23420 BENKOVAC
OPĆNSKI SUD BENKOVAC
UL. STJEPANA RADIĆA 10
IVAN MARKOVIĆ
MILKA BLEKIĆ
023/684900
023/684914
023/684913 IVAN MARKOVIĆ
3 BIOGRAD NA MORU GRAD ZGRADA GRADA BIOGRADA NA MORU
TOMISLAV BAGO
IGOR BERGHAUS
023/383150
023/383003
023/383337 TOMISLAV BAGO
4 NIN GRAD 23232 NIN
ZGRADA GRADA NINA
TRG HRVATSKIH BRANITELJA 1
DANIJELA ZUBČIĆ POLJAK
IVANA ČAČIĆ-BRČIĆ
023/265252 023/265252 (07) DANIJELA ZUBČIĆ-POLJAK
5 OBROVAC GRAD 23450 OBROVAC
OPĆINSKI SUD U OBROVCU
UL. STJEPANA RADIĆA
LORINDA TOLIĆ
JOSIP DUŠEVIĆ
023/689228
023/689227
023/689478 LORINDA TOLIĆ
6 PAG GRAD 23250 PAG
OPĆINSKI SUD PAG
MANDRAČ 3
IVANA PARAĆ
VJENCESLAV OŠTARIĆ
023/600884 023/600888 IVANA PARAĆ
7 ZADAR GRAD 23000 ZADAR
TRGOVAČKI I PREKRŠAJNI SUD U ZADRU
DR.FRANJE TUĐMANA 35
ŽELJKO ROGIĆ
BORIS RADMAN
023/292154 023/292220 ŽELJKO ROGIĆ
8 BIBINJE OPĆINA OŠ STJEPAN RADIĆ
IVE BRKIĆ
SLAVICA KARDUM
023/254730 023/254733 IVE BRKIĆ
9 GALOVAC OPĆINA 23222 ZEMUNIK DONJI
OSNOVNA ŠKOLA GALOVAC
ZEMUNIK DONJI
JOSIPA ZUBČIĆ
KSENIJA ŠIŠARICA
023/392073 023/392073 JOSIPA ZUBČIĆ
10 GRAČAC OPĆINA 23440 GRAČAC
OPĆINSKI SUD U GRAČACU
ULICA NIKOLE TESLE
NEVENKA ŠIMUNOVIĆ
ANTE MARINOVIĆ
023/773057 023/773057 NEVENKA ŠIMUNOVIĆ
11 JASENICE OPĆINA 23450 JASENICE
SUD U OBROVCU
MASLENICA ULICA BRAĆE RADIĆ
DALIBOR ŠKORPUT
DAJANA BITANGA
023/689141 023/689867 DALIBOR ŠKORPUT
12 KALI OPĆINA 23272 KALI
OPĆINSKI DOM KALI
TRG MARNJIVA 23
NEDILJKO KOLEGA
NIVES PERIN
023/281802
023/281284
023/281801 NEDILJKO KOLEGA
13 KOLAN OPĆINA 23251 KOLAN
TZ OPĆINE KOLAN
TRG KRALJA TOMISLAVA 6
ANA ZRILIĆ
ANA-MARIJA GLIGORA
023/698290 023/698290 ANA ZRILIĆ
14 KUKLJICA OPĆINA 23271 KUKLJICA
OPĆINA KUKLJICA
KUKLJICA
RUŽICA VRDOLJAK
JOSIP MATIĆ
023/373229
023/373590
023/373840 RUŽICA VRDOLJAK
15 LIŠANE OSTROVIČKE OPĆINA 23420 LIŠANE OSTROVIČKE
ZGRADA OPĆINE
LIŠANE OSTROVIČKE
IVAN VOLIĆ
NEVA LUKIN
023/681117
023/661222
023661002 IVAN VOLIĆ
16 NOVIGRAD OPĆINA 23312 NOVIGRAD
OPĆINA NOVIGRAD
TRG KRALJA TOMISLAVA 1
KSENIJA VRKIĆ
ANAMARIJA KOVAČIĆ MILKOVIĆ
023/375004 023/375149 KSENIJA VRKIĆ
17 PAKOŠTANE OPĆINA 23211 PAKOŠTANE
OPĆINA PAKOŠTANE
PAKOŠTANE
ANITA BAČKOVIĆ
MARIJANA DOŠEN
023/381060 023/381061 ANITA BAČKOV
18 PAŠMAN OPĆINA 23262 PAŠMAN
OPĆINA PAŠMAN
PAŠMAN
LUKA SMOLJAN
SUZANA HORVAT
023/260260 023/260402 LUKA SMOLJAN
19 POLAČA OPĆINA OPĆINA POLAČA
SANDRA RADANOVIĆ
DUBRAVKA ŠKALABRIN-ŠARIĆ
023/662002 023/662201 SANDRA RADANOVIĆ
20 POLIČNIK OPĆINA 23241 POLIČNIK
OPĆINA POLIČNIK
POLIČNIK
IVA LOVRIN
ROBERTA BAJLO
IVA LOVRIN
21 POSEDARJE OPĆINA 23242 POSEDARJE
OPĆINA POSEDARJE
POSEDARJE
ANTE BAČIĆ
JASNA BARIČEVIĆ
023/266180 023/266438
023/266180
ANTE BAČIĆ
22 POVLJANA OPĆINA 23249 POVLJANA
OPĆINSKO POVJERENSTVO POVLJANA
UL. ANTE STARČEVIĆA 1
EUGEN ŠKUNCA
RADE INIĆ
023/692800 023/692005 RADE INIĆ
EUGEN ŠKUNCA
23 PREKO OPĆINA 23273 PREKO
OPĆINA PREKO
TRG HRVATSKE NEZAVISNOSTI 2
TATJANA DOMJAN MRVA
JOSIP NOVAK
023/286445 023/286445 TATJANA DOMJAN-MRVA
24 PRIVLAKA OPĆINA 23233 PRIVLAKA
OSNOVNA ŠKOLA PRIVLAKA
PRIVLAKA
TOMISLAV GLAVAN
JADRANKA GRBIĆ
023/367397
023/367561
023/367142 TOMISLAV GLAVAN
25 RAŽANAC OPĆINA OPĆINA RAŽANAC
ZORAN TIKULIN
DAVOR BOSOTINA
023/651421 023/651102
023/651402
ZORAN TIKULIN
26 SALI OPĆINA 23281 SALI
OPĆINA SALI
SALI
VLADIMIR RADULIĆ
GORAN MARČINA
023/377088 023/377560
023/211280
VLADIMIR RADULIĆ
27 STANKOVCI OPĆINA 47276 STANKOVCI
OPĆINA STANKOVCI
STANKOVCI
ZORAN VRANKOVIĆ
KATJA MORIĆ ARAMBAŠIĆ
023/380141 023/380141 ZORAN VRANKOVIĆ
28 STARIGRAD OPĆINA 23244 STARIGRAD
OŠ STARIGRAD
STARIGRAD
ANTE MILOVAC
ZORANA MAĐERIĆ
023/369206 023/369206 ANTE MILOVAC
29 SUKOŠAN OPĆINA OPĆINA SUKOŠAN
DUBRAVKA NOVAKOVIĆ
IVANA KLIŠMANIĆ
023/393283 023/394430 DUBRAVKA NOVAKOVIĆ
30 SVETI FILIP I JAKOV OPĆINA 23207 SVETI FILIP I JAKOV
OPĆINA SV. FILIP I JAKOV
OBALA KRALJA TOMISLAVA 16
DENIS KLARENDIĆ
DARINKA ZORIĆ
023/389800 023/389802 DENIS KLARENDIĆ
31 ŠKABRNJA OPĆINA 23222 ŠKABRNJA
OPĆINA ŠKABRNJA
ŠKABRNJE
JASENKA GLAVAN
MAJA JADREŠIN
023/637262 023/637706 JASENKA GLAVAN
32 TKON OPĆINA 23212 TKON
OPĆINA TKON
TKON
MAJA IVKOVIĆ
VLADIMIR RONČEVIĆ
023/254730 023/254733 MAJA IVKOVIĆ
33 VIR OPĆINA 23234 VIR
OPĆINA VIR
TRG SV. JURJA 1
NEDILJKA DERETA
IVICA MARINOVIĆ
023/362018 023/362018 NEDILJKA DERETA
34 VRSI OPĆINA 23235 VRSI
OPĆINA VRSI
ULICA DR. FRANJE TUĐMANA 6
ANTONELA LOVRIĆ
MITRA MEŠTROVIĆ
023/360624
023/360625
023/359508 ANTONELA LOVRIĆ
35 ZEMUNIK DONJI OPĆINA 23222 ZEMUNIK DONJI
OPĆINA ZEMUNIK DONJI
ZEMUNIK DONJI
TEODORA PROJIĆ ŠKOVRLJ
SENKA VRDOLJAK
023/351355 023/351355 TEODORA PROJIĆ ŠKOVRLJ