POVRATAK NA PRETHODNU STRANICU ISPIS STRANICE
Sjedišta izbornih povjerenstava izbornih jedinica, gradova i općina

IX. IZBORNA JEDINICA

R.BR. IZBORNA JEDINICA /
GRAD / OPĆINA
OZNAKA SJEDIŠTE PREDSJEDNIK /
ZAMJENIK PREDSJEDNIKA
TELEFON FAX OSOBA ZA KONTAKT
1. IX. IZBORNA JEDINICA IZBORNA JEDINICA 23000 ZADAR
ZGRADA TRGOVAČKOG I PREKRŠAJNOG SUDA U ZADRU
DR. FRANJE TUĐMANA 35
mr. sc. MARIJAN BITANGA
JADRANKA NIŽIĆ-PEROŠ
023/292-153
023/292-151
023/292-220 JADRANKA NIŽIĆ-PEROŠ
2. ŠIBENIK GRAD 22000 ŠIBENIK
ŽUPANIJSKI SUD U ŠIBENIKU
S. RADIĆA 81
SANIBOR VULETIN
TONI ŠANTIĆ
022/209-140 022/216-644 VULETIN SANIBOR
3. BENKOVAC GRAD 23420 BENKOVAC
OPĆINSKI SUD BENKOVAC
STJEPANA RADIĆA 10
IVAN MARKOVIĆ
MILKA BLEKIĆ
023/684-900
023/684-914
023/684-913 IVAN MARKOVIĆ
4. BIOGRAD NA MORU GRAD 23210 BIOGRAD NA MORU
ZGRADA GRADA BIOGRAD NA MORU
TOMISLAV BAGO
IGOR BERGHAUS
023/383-150
023/383-003
023/383-337 TOMISLAV BAGO
5. DRNIŠ GRAD 22320 DRNIŠ
GRADSKA UPRAVA DRNIŠ
KRALJA TOMISLAVA 1
LJUDEVIT ZORIČIĆ
TOMISLAV MATIĆ
022/888-841 022/888-831 MARKO PRANIĆ
6. GOSPIĆ GRAD 53000 GOSPIĆ
GRAD GOSPIĆ
BUDAČKA 55
DUBRAVKA RUDELIĆ
MILKA VRANEŠ
053/572-216 053/574-138 DUBRAVKA RUDELIĆ
7. KAŠTELA GRAD KAŠTELA
ZGRADA GRADSKE UPRAVE GRADA KAŠTELA
MISLAV POLIĆ
IRENA KLISOVIĆ
021/228-111 021/228-088 IRENA KLISOVIĆ
8. KNIN GRAD 22300 KNIN
OPĆINSKI SUD KNIN
DR. FRANJE TUĐMANA 6
ANA JELEČ-PECIREP
MATO JELIĆ
022/431-300 022/431-317 ANA JELEČ PECIREP
9. NIN GRAD 23232 NIN
ZGRADA GRADA NINA
TRG HRVATSKIH BRANITELJA 1
BORIS RADMAN
DANIJELA ZUBČIĆ-POLJAK
023/265-252 023/265-252 ŽELJKO RADOŠEVIĆ
10. NOVALJA GRAD 53291 NOVALJA
UPRAVNA ZGRADA GRADA NOVALJE
TRG DR. FRANJE TUĐMANA 1
MIRJANA PALČIĆ
SPOMENKA TAMARUT
053/663-400
053/661-350
053/662-364 SPOMENKA TAMARUT
11. OBROVAC GRAD 23450 OBROVAC
OPĆINSKI SUD U OBROVCU
UL.S.RADIĆA BB
LORINDA TOLIĆ
DIJANA GRANCARIĆ
023/689-228
023/689-227
023/689-478 LORINDA TOLIĆ
12. OTOČAC GRAD 53220 OTOČAC
ZGRADA GRADA OTOČCA
UL. KRALJA TOMISLAVA 10
SLAVKA NIKŠIĆ
SANDRA OSTOJIĆ
053/771-176 053/746-274 SLAVKA NIKŠIĆ
13. PAG GRAD 23250 PAG
OPĆINSKI SUD PAG
MANDRAČ 3
ŽELJKO ĐERD
VILKA ŠKUNCA
023/600-884 023/600-888 ŽELJKO ĐERĐ
14. SENJ GRAD 53207 SENJ
ZGRADA GRADSKE UPRAVE GRADA SENJA
OBALA DR. FRANJE TUĐMANA 2
MISLAV BILOVIĆ
ALEN SLAVKOVIĆ
053/881-103
053/881-162
053/881-119 MISLAV BILOVIĆ
15. SINJ GRAD 21230 SINJ
ZGRADA GRADSKE UPRAVE GRADA SINJA
DRAGAŠEV PROLAZ 10
NATAŠA DELONGA
MIRJANA VUČINOVIĆ
021/707-600
021/707-229
021/826-591
021/707-249
NATAŠA DELONGA
16. SKRADIN GRAD 22222 SKRADIN
GRADSKA UPRAVA GRADA SKRADINA
TRG MALE GOSPE 3 I
IRIS ŽIVKOVIĆ
PAULINA RADELJAK
022/771-076
022/771-380
022/771-051 IRIS ŽIVKOVIĆ
17. TRILJ GRAD 21240 TRILJ
ZGRADA OPĆINE TRILJ
POLJIČKE REPUBLIKE 15
ŽELJKO GUSIĆ
IVAN ŠUŠNJARA
021/831-135 021/831-198 ŽELJKO GUSIĆ
18. TROGIR GRAD 21220 TROGIR
OPĆINSKI SUD U TROGIRU
OBALA BANA BERISLAVIĆA 1
mr.sc. IVAN TIRONI
JOSO PULJIĆ
021/798-342 021/798-355 JOSO PULJIĆ
19. VODICE GRAD 22211 VODICE
UPRAVNA ZGRADA GRADA VODICE
IVE ČAČE 8
ANĐELKA BAGIĆ
VESNA FRANIN
022/444-912
022/444-900
022/444-920 ANĐELKA BAGIĆ
20. VRLIKA GRAD 21236 VRLIKA
ZGRADA OPĆINE VRLIKA
TRG FRA F. GRABOVCA 5
IVANA KLARIĆ - KUKUZ
MILAN ŠABIĆ
021/827-023 021/277-240 IVANA KLARIĆ KUKUZ
21. ZADAR GRAD 23000 ZADAR
TRGOVAČI I PREKRŠAJNI SUD U ZADRU
DR. FRANJE TUĐMANA 35
ARDENA BAJLO
TOMISLAV JURLINA
023/292-226 023/292-227 ARDENA BAJLO
22. ŠKABRNJA OPĆINA 23223 ŠKABRNJA
OPĆINA ŠKABRNJA
JASENKA GLAVAN
MAJA JADREŠIN
023/637-262 023/637-706 JASENKA GLAVAN
23. BIBINJE OPĆINA 23205 BIBINJE
OŠ STJEPAN RADIĆ
JADRANKA LONGIN
SLAVICA KARDUM
023/261-161 023/261-161 JADRANKA LONGIN
24. BILICE OPĆINA 22000 ŠIBENIK
ZGRADA OPĆINE BILICE
BOSIĆ 3
VIŠNJA DEVČIĆ
JAGODA RENJE
022/310-599 022/310-528 VIŠNJA DEVČIĆ
25. BISKUPIJA OPĆINA 22300 BISKUPIJA
OPĆINA BISKUPIJA
ORLIĆ BB
SANDA PETROVIĆ
VESNA PAVLETIĆ
022/660-332 022/660-332 SANDA PETROVIĆ
26. BRINJE OPĆINA 53260 BRINJE
ZGRADA OPĆINE BRINJE
FRANKOPANSKA 33
NIKOLA ORLIĆ
ALAN TOMLJANOVIĆ
053/701-260 053/701-210 NIKOLA ORLIĆ
27. CIVLJANE OPĆINA CIVLJANE
OPĆINA CIVLJANE
-- 00
SANJA LOZANČIĆ
IVANA KRVAVICA
022/785-870 022/785-870 SANJA LOZANČIĆ
28. DICMO OPĆINA 21232 DICMO
ZGRADA OPĆINE DICMO
KRAJ 43
MARKO VUKAS
ANKA BILOBRK
021/837-466 021/837-466 MARKO VUKAS
29. DONJI LAPAC OPĆINA 53250 DONJI LAPAC
OPĆINA DONJI LAPAC
TRG NIKOLE TESLE 1
ILIJA DRAŽIĆ
BILJANA FILIPOVIĆ
053/765-037
053/765-038
053/765-036 ILIJA DRAŽIĆ
30. DUGOPOLJE OPĆINA 21204 DUGOPOLJE
ZGRADA OPĆINE DUGOPOLJE
TRG F. TUĐMANA 1
MARIJA ŠIMIČIĆ
SILVIO ČOVIĆ
021/668-280
021/668-283
021/660-250 MIRANDA CAKTAŠ
31. ERVENIK OPĆINA 22300 KNIN
OPĆINSKI SUD U KNINU
DR.FRANJE TUĐMANA 6
IVICA KRVAVICA
DAMIR MARIĆ
022/431-357 022/431-365 IVICA KRVAVICA
32. GALOVAC OPĆINA 23222 ZEMUNIK
OPĆINA GALOVAC
-- 00
RUŽICA MARUŠIĆ
KSENIJA ŠIŠARICA
023/392-073 023/392-073 KSENIJA ŠIŠARICA
33. GRAČAC OPĆINA 23440 GRAČAC
OPĆINSKI SUD U GRAČACU
NIKOLE TESLE BB
NEVENKA ŠIMUNOVIĆ
ANTE MARINOVIĆ
023/773-057 023/773-057 NEVENKA ŠIMUNOVIĆ
34. HRVACE OPĆINA 21233 HRVACE
ZGRADA OPĆINE HRVACE
SNJEŽANA TIGANJ
ZORAN ZORICA
021/829-005 021/829-700 ZORAN ZORICA
35. JASENICE OPĆINA 23243 JASENICE
PREKRŠAJNI SUD U OBROVCU
STJEPAN RADIĆ BB
ŽELJANA VIDOVIĆ
DAJANA BITANGA
023/689-141 023/689-867 ŽELJANA VIDOVIĆ
36. KALI OPĆINA 23272 KALI
OPĆINSKI DOM KALI
TRG MARNJIVE 023
NEDJELJKO KOLEGA
NIVES PERIN
023/281-802
023/281-284
023/281-801 NEDILJKO KOLEGA
37. KARLOBAG OPĆINA 53288 KARLOBAG
ZGRADA OPĆINE KARLOBAG
TRG DR. FRANJE TUĐMANA 2
VEDRANA KUFRIN
MIRELA VALJAN-HARAMBAŠIĆ
053/694-460 053/694-470 VEDRANA KUFRIN
38. KIJEVO OPĆINA 22310 KIJEVO
ZGRADA OSNOVNE ŠKOLE DOMOVINSKE ZAHVALNOSTI
JOSIPA JOVIĆA 2
NADA JELIĆ
DAVOR TOPIĆ
022/681-082 022/681-082 NADA JELIĆ
39. KISTANJE OPĆINA 22305 KISTANJE
OPĆINA KISTANJE
DR. FRANJE TUĐMANA 101
TATJANA MARTINOVIĆ
MIODRAG BELIĆ
022/763-055 022/763-053 TATJANA MARTINOVIĆ
40. KLIS OPĆINA 21231 KLIS
ZGRADA OPĆINE KLIS
MEGDAN 68
DAMIR ROMAC
ANKICA MATIĆ
021/240-292 021/240-675 DAMIR ROMAC
41. KOLAN OPĆINA 23251 KOLAN
TZ OPĆINE KOLAN
TRG KRALJA TOMISLAVA 6
VJENCESLAV OŠTARIĆ
ANA ZRILIĆ
023/698-290 023/698-290 VJENCESLAV OŠTARIĆ
42. KUKLJICA OPĆINA 23271 KUKLJICA
OPĆINA KUKLJICA
RUŽICA VRDOLJAK
JOSIP MATIĆ
023/373-229
023/373-590
023/373-840 RUŽICA VIDOV
43. LEĆEVICA OPĆINA 21202 LEĆEVICA
ZGRADA OPĆINE LEĆEVICA
TRG ANTE BUŽANČIĆA TICE 1
IVAN ŠOŠA
ZDRAVKA BARIČEVIĆ
021/250-099 021/250-037 IVAN ŠOŠA
44. LIŠANE OSTROVIČKE OPĆINA 23420 BENKOVAC
ZGRADA OPĆINE LIŠANE OSTROVIČKE
IVANA ČAČIĆ - BRČIĆ
IVAN VOLIĆ
023/681-117
023/661-222
023/661-002 IVANA ČAČIĆ-BRČIĆ
45. LOVINAC OPĆINA 53244 LOVINAC
ZGRADA OPĆINE LOVINAC
CENTAR 34
TOMISLAV MADŽAR
MARIJANA BAŠIĆ
053/681-005 053/617-151 TOMISLAV MADŽAR
46. MARINA OPĆINA 21222 MARINA
ZGRADA OPĆINE MARINA
ANTE RUDANA 47
DIVNA IVANČEV
ANTONIO ŠALOV
021/889-088 021/796-541 DIVNA IVANČEV
47. MUĆ OPĆINA MUĆ
ZGRADA OPĆINE MUĆ
DONJI MUĆ BB
KATIJA BLAĆE
ASIJA ŠOŠIĆ
021/652-225 021/652-214 KATIJA BLAĆE
48. MURTER-KORNATI OPĆINA 22243 MURTER
OPĆINA MURTER - KORNATI
BUTINA 2
MAJA ŠUPE MAKON
TEREZIJA GORETA
022/435-599 022/435-598 MAJA ŠUPE MAKON
49. NOVIGRAD OPĆINA 23312 NOVIGRAD
OPĆINA NOVIGRAD
TRG KRALJA TOMISLAVA 1
SONJA MILJAK
NADA OLIĆ
023/375-004 023/375-149 SONJA MILJAK
50. OKRUG OPĆINA 21223 OKRUG GORNJI
ZGRADA OPĆINE OKRUG
BANA JELAČIĆA 17
VICA ROŠČIĆ
DIJANA MIŠE
021/796-962 021/887-477 VICA ROŠČIĆ
51. OTOK OPĆINA 21238 OTOK
ZGRADA OPĆINE OTOK
TRG DR. F. TUĐMANA 8
ZORICA ŠENTIJA
NIVESKA NORAC-KLJAJO
021/834-503 021/835-088 ZORICA ŠENTIJA
52. PAŠMAN OPĆINA 23262 PAŠMAN
OPĆINA PAŠMAN
ZORANA MAĐERIĆ
TEREZA MITROVIĆ
023/260-260 023/260-402 ZORANA MAĐERIĆ
53. PAKOŠTANE OPĆINA 23211 PAKOŠTANE
OPĆINA PAKOŠTANE
ANITA BAČKOV
MARIN DOŠEN
023/381-060 023/381-061 ANITA BAČKOV
54. PERUŠIĆ OPĆINA 53202 PERUŠIĆ
ZGRADA OPĆINE PERUŠIĆ
TRG POPA MARKA MESIĆA 2
DUBRAVKA RUKAVINA
LANA RUDELIĆ
053/679-188 053/679-140 DUBRAVKA RUKAVINA
55. PIROVAC OPĆINA 22213 PIROVAC
OPĆINA PIROVAC
ZAGREBAČKA 23
TONI GRGURIN
MELINA GULIN PAVLAKOVIĆ
022/439-423 022/467-423 TONI GRGURIN
56. PLITVIČKA JEZERA OPĆINA 53231 PLITVIČKA JEZERA
ZGRADA OPĆINE PLITVIČKA JEZERA
EMIR MERDIĆ
MARINA POLIĆ
053/776-585 053/756-267 EMIR MERDIĆ
57. POLAČA OPĆINA 23423 POLAČA
OPĆINA POLAČA
SANDRA RADANOVIĆ
DUBRAVKA ŠKALABRIN-ŠARIĆ
023/662-002 023/662-201 SANDRA RADANOVIĆ
58. POLIČNIK OPĆINA 23241 POLIČNIK
OPĆINA POLIČNIK
ANTE BAČIĆ
LJUBICA KATUŠIĆ
023/354-004 023/354-005 ANTE BAČIĆ
59. POSEDARJE OPĆINA 23242 POSEDARJE
OPĆINA POSEDARJE
JASNA BARIČEVIĆ
VLADO MIKOLČEVIĆ
023/266-180 023/266-438
023/266-180
JASNA BARIČEVIĆ
60. POVLJANA OPĆINA 23249 POVLJANA
OPĆINSKO POVJERENSTVO POVLJANA
A. STARČEVIĆA 1
EUGEN ŠKUNCA
MARKO BARAKA
023/692-800 023/692-005 EUGEN ŠKUNCA
61. PREKO OPĆINA 23273 PREKO
OPĆINA PREKO
TRG HRVATSKE NEZAVISNOSTI 2
TATJANA DOMJAN-MRVA
JOSIP NOVAK
023/286-445 023/286-445 TATJANA DOMJAN-MRVA
62. PRGOMET OPĆINA 21201 PRGOMET
ZGRADA OPĆINE PRGOMET
FRANJE TUĐMANA 10
MILENA PAPIĆ
TOMISLAV POLIĆ
021/797-788
021/797-789
021/797-790 DIJANA LOVRIĆ
63. PRIMOŠTEN OPĆINA 22202 PRIMOŠTEN
OSNOVNA ŠKOLA PRIMOŠTEN
SPLITSKA 14
KREŠIMIR KRNIĆ
NIVES NIKOLAC
022/209-136 022/212-894 KREŠIMIR KRNIĆ
64. PRIMORSKI DOLAC OPĆINA 21227 PRIMORSKI DOLAC
ZGRADA OPĆINE PRIMORSKI DOLAC
PRIMORSKI DOLAC 2
VELIMIR KOVAČEVIĆ
SENKA VAJLER
021/899-445 021/899-445 VELIMIR KOVAČEVIĆ
65. PRIVLAKA OPĆINA 23233 PRIVLAKA
OSNOVNA ŠKOLA PRIVLAKA
BLANKA PERVAN
JADRANKA GRBIĆ
023/367-397
023/367-561
023/367-142 BLANKA PERVAN
66. PROMINA OPĆINA 22303 OKLAJ
OPĆINA PROMINA U OKLAJU
PUT KROZ OKLAJ 129
STIPE ČIPČIĆ
IVA BRAKUS
022/881-018 022/881-055 STIPE ČIPČIĆ
67. RAŽANAC OPĆINA 23248 RAŽANAC
OPĆINA RAŽANAC
ZORAN TIKULIN
DAVOR BOSOTINA
023/651-421 023/651-102
023/651-402
ZORAN TIKULIN
68. ROGOZNICA OPĆINA 22230 ROGOZNICA
OPĆINA ROGOZNICA
OBALA HRVATSKE MORNARICE BB
SACHA BORAK
DIJANA JAKOLIŠ
022/559-040 022/558-136 SACHA BORAK
69. RUŽIĆ OPĆINA 22322 RUŽIĆ
ZGRADA OPĆINE RUŽIĆ U GRADCU
PUT KROZ GRADAC 25
MARIO MILIĆ-ŠTRKALJ
IVICA VRANKOVIĆ
022/872-811 022/872-810 MARIO MILIĆ ŠTRKALJ
70. SALI OPĆINA 23281 SALI
OPĆINA SALI
SANJA PROSENICA
SUZANA HRABRA
023/377-088 023/377-560 SANJA PROSENICA
71. SEGET OPĆINA 21220 TROGIR
SEGET DONJI
TRG HRVATSKIH VITEZOVA 000
MIRO MASLAĆ
ZRINKA RADIĆ
021/880-037 021/880-171 MIRO MASLAĆ
72. STANKOVCI OPĆINA 23422 STANKOVCI
OPĆINA STANKOVCI
ZORAN VRANKOVIĆ
KATJA MORIĆ-ARAMBAŠIĆ
023/380-442
023/380-169
023/380-141 ZORAN VRANKOVIĆ
73. STARIGRAD OPĆINA 23244 STARIGRAD
OŠ STARIGRAD
ANTE MILOVAC
SANJA MILIČEVIĆ
023/369-206 023/369-206 ANTE MILOVAC
74. SUKOŠAN OPĆINA 23206 SUKOŠAN
OPĆINA SUKOŠAN
DUBRAVKA NOVAKOVIĆ
IVANA KLIŠMANIĆ
023/393-283 023/394-430 DUBRAVKA NOVAKOVIĆ
75. SVETI FILIP I JAKOV OPĆINA 23207 SVETI FILIP I JAKOV
OPĆINA SV.FILIP I JAKOV
OBALA KRALJA TOMISLAVA 16
ANA BRKIĆ
DARINKA ZORIĆ
023/389-800 023/389-802 ANA BRKIĆ
76. TISNO OPĆINA 22240 TISNO
ZGRADA OPĆINE TISNO
USKA ULICA 1
BISERKA BOLJAT
PORIN LISIČIN
022/439-257 022/439-795 BISERKA BOLJAT
77. TKON OPĆINA 23212 TKON
OPĆINA TKON
MAJA IVKOVIĆ
VLADIMIR RONČEVIĆ
023/254-730 023/254-733 MAJA IVKOVIĆ
78. TRIBUNJ OPĆINA 22212 TRIBUNJ
ZGRADA OPĆINE TRIBUNJ
BADNJI BB
MARINA BELAK
ŽELJKO RADAČIĆ
022/446-349 022/446-021 MARINA BELAK
79. UDBINA OPĆINA 53234 UDBINA
ZGRADA OPĆINE UDBINA
STJEPANA RADIĆA 6
KRISTINA BARKOVIĆ
KLARA ORLIĆ
053/778-070 053/778-613 KRISTINA BARKOVIĆ
80. UNEŠIĆ OPĆINA 22323 UNEŠIĆ
ZGRADA OPĆINE UNEŠIĆ
DR.FRANJE TUĐMANA 40
LOVRANKA GRABIĆ ABRAMAC
ZDRAVKA VRCIĆ
022/860-610 022/860-546 LOVRANKA GRABIĆ ABRAMAC
81. VIR OPĆINA 23234 VIR
OPĆINA VIR
TRG SV.JURJA 1
NEDILJKA DERETA
IVICA MARINOVIĆ
023/362-018 023/362-018 NEDILJKA DERETA
82. VRHOVINE OPĆINA 53223 VRHOVINE
ZGRADA OPĆINE VRHOVINE
SENJSKA 48
LJILJANA POPOVIĆ-CRNIĆ
IVANKA MARINCEL
053/775-010
053/771-264
053/775-601 LJILJANA POPOVIĆ-CRNIĆ
83. VRSI OPĆINA 23235 VRSI
OPĆINA VRSI
UL.FRANJE TUĐMANA 6
ANTONELA LOVRIĆ
MARJANA ZELIĆ
023/360-624
023/360-625
023/359-508 ANTONELA LOVRIĆ
84. ZEMUNIK DONJI OPĆINA 23222 ZEMUNIK DONJI
OPĆINA ZEMUNIK DONJI
TEODORA PROJIĆ - ŠKOVRLJ
SENKA VRDOLJAK
023/351-355 023/351-355 TEODORA PROJIĆ ŠKOVRLJ