POVRATAK NA PRETHODNU STRANICU ISPIS STRANICE
Popis biračkih odbora
IX. IZBORNA JEDINICA - TROGIR
B.M. NAZIV B.M. PREDSJEDNIK / ČLANOVI STRANKA
PREDLAGATELJ
ZAMJENIK PREDSJEDIKA / ZAMJENICI ČLANOVA STRANKA
PREDLAGATELJ
LEGENDA
1 BIRAČKO MJESTO 1. PLANO,
DRUŠTVENI DOM, PLANO
IVO SENTINELLA    JASMINKA PETRIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
JELENA IVKOVIĆ  HNS  IVANKA PITEŠA  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
JOLANDA BILOKAPIĆ  HDZ  JASMINKA ŠODA  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
VINKO PAVKOVIĆ  SDP  ŠEBOJ BRAJČIĆ    3. ČLAN / ZAMJENIK  
ANTE BOŽINOVIĆ  SDP  ALEN DEDIĆ  HNS  4. ČLAN / ZAMJENIK  
2 BIRAČKO MJESTO 2. TROGIR, TRAVARICA I,
SŠ "IVAN LUCIĆ", PUT MULINA 2B
ZORICA ZELALIJA    SANJA VULAS    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
JELENA ANTERIĆ  HDZ  MARKO ĆURKOVIĆ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
FRANJO BILIĆ  HDZ  BOSILJKA VIŠIĆ  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
IVICA MIJAČ  SDP  BRANIMIR LUŠIĆ    3. ČLAN / ZAMJENIK  
MILAN FRANIĆ  SDP  SABINA CRNČEVIĆ  HNS  4. ČLAN / ZAMJENIK  
3 BIRAČKO MJESTO 3. TROGIR, TRAVARICA II,
SŠ "IVAN LUCIĆ", PUT MULINA 2B
VESNA STIPČIĆ    SLAVICA ROŽIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
JELENA ĆALETA  HDZ  MIRKO MAMUT  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
IVANA ĆUDINA  HDZ  ZORANA MAMUZA  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
DINA SLADE  SDP  SONJA ERCEG  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
IVICA MITAR  SDP  SILVANA LUČIN  HSU  4. ČLAN / ZAMJENIK  
4 BIRAČKO MJESTO 4. TROGIR, TRAVARICA III,
SŠ "IVAN LUCIĆ", PUT MULINA 2B
DINKA ŠAGO    STJEPAN BILIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
MARIN NEVEŠĆANIN  HDZ  MIRELA SPREČKIĆ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
IVAN STRIZE  HDZ  ANAMARIA STUPAR  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
VINKA GRGA  SDP  ANITA HRABAR  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
BRANKO RADIĆ  SDP  NEDILJKO GRBELJA  HSP  4. ČLAN / ZAMJENIK  
5 BIRAČKO MJESTO 5. TROGIR, TRAVARICA IV,
SŠ "IVAN LUCIĆ", PUT MULINA 2B
ANTE KATALINIĆ    MATLDA BILIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
IVAN TOMAŠ  HDZ  IVANA STRIZE  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
NELA SPREČKIĆ KEČA  HDZ  ANAMARIJA DUVANČIĆ  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
ANKICA BAŠIĆ  SDP  ZORANA PENJA  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
IVO ŠEVO  SDP  ŠIMUN ŠUBIĆ  HSP  4. ČLAN / ZAMJENIK  
6 BIRAČKO MJESTO 6. TROGIR, TRAVARICA V,
SSŠ "BLAŽ JURJEV TROGIRANIN", FRANJE TUĐMANA 1
SONJA JAKUS    DIJANA JAKOVAC    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
ANTONIA VILJAC  HDZ  ANTE ŽARKOVIĆ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
MAKSIMILIJAN VUKMAN  HDZ  MARINO FRANA  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
IVAN EMER  SDP  FRANKO HRABAR  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
IVAN BAKICA  SDP  IVANKA TOMAŠ  GIP  4. ČLAN / ZAMJENIK  
7 BIRAČKO MJESTO 7. TROGIR, TRAVARICA VI,
SSŠ "BLAŽ JURJEV TROGIRANIN", FRANJE TUĐMANA 1
EDA BREŠAN    EMIRA DRAGAŠ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
IVAN STIPANOVIĆ  HDZ  ZVONIMIR GULIŠIJA  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
MATKO PALADA  HDZ  ANA TADIĆ  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
IVAN BILIĆ-ICO  SDP  JURICA RADIĆ  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
SILVIJA TURKOVIĆ  SDP  FILIP BELJAN  HSP  4. ČLAN / ZAMJENIK  
8 BIRAČKO MJESTO 8, TROGIR, TRVARICA VII,
SSŠ "BLAŽ JURJEV TROGIRANIN", FRANJE TUĐMANA 1
TINA MARTINOVIĆ    ANA ŠPIKA    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
ANA STOJAN  HDZ  MARIO GRUIĆ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
JOŠKO JELIĆ  HDZ  ANDRO MAMUZA  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
DRAGAN BODULJAK  SDP  INES BARIĆ  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
MILAN BUBLE  SDP  MIRJANA VULAS  HSP  4. ČLAN / ZAMJENIK  
9 BIRAČKO MJESTO 9. TROGIR (GRAD),
OŠ "PETAR BERISLAVIĆ", OBALA BANA BERISLAVIĆA 16
MARIJANA STIPČIĆ    VEDRANA CVITANOVIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
LJUBICA MATAN  HDZ  BLAŽENKA ĆUK  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
JASMINKA PERKOVIĆ  HDZ  BRUNO FRANA  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
IVANA SORIĆ  SDP  MIRKO ŽIŽAK    3. ČLAN / ZAMJENIK  
ANTE POMENIĆ  SDP  KATIJA CRNČEVIĆ  HNS  4. ČLAN / ZAMJENIK  
10 BIRAČKO MJESTO 10, TROGIR, ČIOVO I,
BIVŠA ISPOSTAVA ZA GOSPODARSTVO, OBALA KRALJA ZVONIMIRA 16
SANDA RADE    RUŽICA ČONDIĆ BEGOV    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
MARIN PAVKOVIĆ  HDZ  IVAN KLISOVIĆ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
ANITA KLISOVIĆ  HDZ  PJERO SLOBODAN  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
TONI GUINA  SDP  DUŠANKA GAČINA  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
PERO LUČIN  SDP  SLAVKO SABLJO  HSU  4. ČLAN / ZAMJENIK  
11 BIRAČKO MJESTO 11. TROGIR, ČIOVO II,
MJESNI ODBOR, OBALA KRALJA ZVONIMIRA 16
MARIJANA PITEŠA    MARIJA POMENIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
ANTE ŽAJA  HDZ  ANITA ŽARKOVIĆ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
ANTE ŽARKOVIĆ  HDZ  VINKO GEIĆ  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
DAMIR LAVRNJA  SDP  IVANA MIRAT  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
IVAN ČUJIĆ  SDP  MARIJO OŠTRIĆ  HSP  4. ČLAN / ZAMJENIK  
12 BIRAČKO MJESTO 12. TROGIR, ČIOVO III,
KUĆA PUOVIĆ, OBALA KRALJA ZVONIMIRA BB
INES BULIČIĆ    KATARINA ČALETA    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
GOJKO ČUDINA  HDZ  DARIJA MRDAKOVIĆ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
IVE ORLIĆ  HDZ  PAULA KNEZ  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
DUJE OĐŽAK  SDP  JURE VULETIĆ  HSP  3. ČLAN / ZAMJENIK  
LIDIJA CIVADELIĆ  SDP  TEO BUDIĆ  HNS  4. ČLAN / ZAMJENIK  
13 BIRAČKO MJESTO 13. TROGIR, ČIOVO IV,
KUĆA PUOVIĆ, OBALA KRALJA ZVONIMIRA BB
SUZANA JURKOVIĆ    DOMA DIMITROV    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
NIKICA RADIĆ  HDZ  GORANA ALAJBEG  HNS  1. ČLAN / ZAMJENIK  
JOSIPA ŠIŠKO  HDZ  TONĆI ČUDINA  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
DUBRAVKO ŠKOKIĆ  SDP  ANA MARIJA PEREŽA  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
MARIO JURANOVIĆ  SDP  JOŠKO GROZDANIĆ  HSU  4. ČLAN / ZAMJENIK  
14 BIRAČKO MJESTO 14. ŽEDNO,
MJESNI ODBOR, ŽEDNO
ANA TADIĆ    TONČI BILIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
MARINA BELAS  HDZ  VESNA BELAS  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
LUCIA BELAS  HDZ  MARIJANA ČUDINA  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
RATOMIR FRANA  SDP  LUCIJA ULJEVIĆ  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
MIRJANA JEREBAR  SDP  ZDRAVKO PAVKOVIĆ  HSP  4. ČLAN / ZAMJENIK  
15 BIRAČKO MJESTO 15. MASTRINKA,
HOTEL SV. KRIŽ - SLATINE, DOMOVINSKE ZAHVALNOSTI 1
TONČICA GEIĆ    FANI ROŽIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
STIPE LIOVIĆ  HDZ  LEO MIŠE  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
BLAŽ DUKIĆ  HDZ  ELIZABETA ČAVAR  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
SREĆKO CARIĆ  SDP  LARISA BUDIĆ  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
ANTONIJA CARIĆ  SDP  GORAN MARAVIĆ  HSU  4. ČLAN / ZAMJENIK  
16 BIRAČKO MJESTO 16. ARBANIJA,
MJESNI ODBOR, ARBANIJA
TONČICA KLARIĆ    MARIJANA BELAS    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
DAMJAN ULJEVIĆ  HDZ  IVICA ĐIPALO  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
IVICA BELAS  HDZ  IVANA ŠIMUNOVIĆ  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
VANJA MATKOVIĆ  SDP  IVAN ULJEVIĆ  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
IVANA MIŠE  SDP  GORDANA JEREBAR  HSU  4. ČLAN / ZAMJENIK  
17 BIRAČKO MJESTO 17. DRVENIK MALI,
BIVŠA OŠ, DRVENIK MALI
MARIN BUBLE    SVETO STIPČIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
DINKO LUČIN  HDZ  JOSIP MARIĆ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
IVAN DRAŽIĆ  HDZ  KRISTINA RADELJAK  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
MARIJA LUČIN  SDP  TONČI LUČIN  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
DUJE CIVADELIĆ  SDP  MIRJANA RADOVIĆ  SDP  4. ČLAN / ZAMJENIK  
18 BIRAČKO MJESTO 18. DRVENIK VELIKI,
MJESNI ODBOR, DRVENIK VELIKI - TOĆ
NIKOLA BERKET    KATARINA GODAN    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
BOŽIDAR KUČIĆ  HDZ  MIRA PARAMAN  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
LINA KUČIĆ  HDZ  MATEA BARIČEVIĆ  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
SNJEŽANA VULAS  SDP  DAMIR KERO  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
JULIJA VULAS  SDP  DARKO BORIĆ  HSU  4. ČLAN / ZAMJENIK